“Pytanie na śniadanie”: Po emisji z nowymi prowadzącymi wybuchła awantura!

23 stycznia 2024
Przez: : W.M.

Pytanie na śniadanie w ostatnim czasie jak wiele innych programów w TVP przeżywa sporo zmian. W jednym z ostatnich wydań śniadaniówki poruszono temat Dnia Dziadka. Wówczas na kanapach w programie zasiadł ojciec jednego z prowadzących. Widzowie nie wytrzymali, a w komentarzach wybuchła istna burza.

Pytanie na Śniadanie od pewnego czasu przechodzi serię zmian. Pożegnaliśmy się z kilkoma dobrze znanymi twarzami, w tym z Idą Nowakowską, Anną Popek, a także Robertem Rozmusem. Niewykluczone, że to dopiero początek, bo nie jest pewne, co dalej z Małgorzatą Tomaszewską, Tomaszem Wolnym, Małgorzatą Opczowską czy Aleksandrem Sikorą.

Póki co wszystko wskazywało na to, że posadę zatrzymają dwa duety prowadzących Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a także Izabella Krzan i Tomasz Kammel, jednak we wtorkowy poranek media zelektryzowała wiadomość o odejściu ze śniadaniówki Cichopek i Kurzajewskiego. Para wydawała oświadczenie, dziękując wszystkim za lata współpracy przy śniadaniówce.

Zobacz także: “Pytanie na śniadanie”: Cichopek i Kurzajewski odchodzą! Wydali oświadczenie!

Awantura po emisji Pytania na śniadanie

We wtorek rano media obiegła informacja o kolejnym pożegnaniu tym razem Cichopek i Kurzajewskiego, którzy życzyli powodzenia nowym prowadzącym. Czy ich miejsce zastąpi nowy duet? Póki co widzowie oglądać mogą dwie nowe pary prowadzących Joannę Górską i Roberta Stockingera, a także Klaudię Carlos i Roberta El Genry, którzy zadebiutowali na ekranach w miniony weekend.

To właśnie Stockinger, który od niedawna sprawdza się w roli prowadzącego PnŚ, miał okazję porozmawiać przed kamerami ze swoim ojcem Tomaszem Stockingerem. Aktor pojawił się jako gość w śniadaniówce, aby opowiedzieć o Dniu Dziadka. Chociaż wielu widzów życzliwie komentowało to wydanie śniadaniówki, rozmowa ojca z synem szybko zamieniła się także w źródło kontrowersji.

Komentarze internautów były mieszane, ale dominowała krytyka, a widzowie zarzucali programowi nepotyzm.

“Katastrofa jaka prywata”
“Same rodzinki”
“Nepotyzm i kolesiostwo …wszędzie resortowe dzieci”
“Włączyłam, zobaczyłam i wyłączyłam….kurczę serio nie da się oglądać a myślałam że komentarze są przesadzone a jednak nie.”

Wygląda na to, że Pytanie na Śniadanie przeżywa niełatwe chwile. Odejścia, nowe twarze i kontrowersje sprawiają, że program znajduje się w centrum uwagi. Czy będzie to początek nowej ery dla śniadaniówki, czy raczej kolejny krok w stronę utraty widzów? Tego dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej