Wszyscy zwycięzcy “Mam Talent”! Kto wygrał do tej pory?

27 listopada 2021
Przez: : J.J

Mam Talent w ciągu wielu lat emisji doczekał się aż 13 edycji. Czy pamiętacie wszystkich zwycięzców talent show?
Cofamy się w czasie i przypominamy jakie talenty mogliśmy oglądać w ciągu tego długiego czasu!

Historia Programu

Program powstał na podstawie brytyjskiej wersji Got Talent! Cel programu jest bardzo prosty – odnaleźć zwycięzcę spośród osób, które prezentują swój talent. Najwyżej oceniony otrzymuje nagrodę w wysokości 300 000 tysięcy złotych! Prowadzącym show od pierwszego odcinka byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia, jednak w najnowszej trzynastej edycji miejsce Szymona zajął Michał Kępa. W Jury od samego początku mieliśmy przyjemność oglądać Agnieszkę Chylińską, która niewątpliwie najoryginalniej komentuje talenty uczestników i Małgorzatę Foremniak. W jury zmienia się jedynie męski stołek. Początkowo był to Kuba Wojewódzki, następnie Robert Kozyra, Agustin Egurrola oraz w trzynastej edycji Jan Kliment.

Zobacz także: Polak podbił amerykański Mam Talent! Czy spełni się jego american dream?

Wygrani wszystkich edycji programu Mam Talent

Finaliści I edycji

Pierwsza edycja talent show przygarnęła przed szklane ekrany masę fanów.
Zwycięzcą okazał się duet akrobatyczny Mellkart Ball. Wygrana akrobatów nie była bezsprzeczna. Oddani fani uważali bowiem, że wygrana należała się zdecydowanie bardziej Klaudii Kulawik, która zajęła drugie miejsce. Istotne jest, że o Klaudii nadal jest głośno.
Młoda wokalistka niewątpliwie rozkochała w sobie wielu fanów, jej głos był tak potężny w przeciwieństwie do postury dziewczynki, że niejednego wgniótł w fotel. Trzecie miejsce zajęła grupa wokalna Audiofeels.


Finaliści II edycji

Druga edycja niewątpliwie wyłoniła największą gwiazdę wśród zebranych.
Zwyciężył w niej Marcin Wyrostek, który urzekł swoich fanów niebanalną grą na akordeonie.
Drugie i trzecie miejsce należało do śpiewaków. Drugie dla duetu Marcela i Nikodema Legunów, natomiast trzecie do Alexandra Martineza.


Finaliści III edycji

Trzecią edycję zdominował śpiew. Miejsce pierwsze zajęła Magdalena Welc, drugie Kamil Bednarek, a trzecie Piotr Lisiecki.
W przeciwieństwie do pierwszej edycji tutaj nie ma żadnych niedomówień. Choć Bednarek zajął drugie miejsce, w rezultacie to on wygrał tę edycję zyskując sobie olbrzymie grono fanek i wielką popularność.

Finaliści IV edycji

Kolejna edycja również zdominowana była przez śpiew. Wydawało się, że to zdenerwowało fanów, którzy twierdzili, że inne talenty są bagatelizowane, a jury stawia wyłącznie na jeden rodzaj talentu.
Edycję wygrał Kacper Sikora, na drugim miejscu był Piotr Karpienia, na podium stanęła również Marta Podulka.

Finaliści V edycji

Piąta edycja była zaskoczeniem, w porównaniu do dwóch poprzednich. Przede wszystkim stało się tak, ze względu na to, że żaden śpiewak nie objął podium.
Duet akrobatyczny składający się z Delfiny Przeszłowskiej oraz Bartosza Byjośa zajął wygórowane pierwsze miejsce.
Srebrny medal należał dla tancerzów Pawła Mazura “Pitzo” oraz Karola Polaka “Polssky’ego”. Brązowy, ale równie zasłużony medal otrzymała Anna Filipowska za swój talent akrobatyczny.


Finaliści VI edycji

Z pewnością wielu z Was, którzy z determinacją śledzili talent show niewątpliwie pamiętają Tetiane Halicyne i jej malowanie piaskiem.
Bez wątpienia kobieta zrobiła wielkie show, a jej talent wydaje się jednym z najlepszych w całej historii programu.
Drugie miejsce zajął zespół muzyczny Tekla Klebetnica, natomiast trzecie tancerz Santiago Gil.

Finaliści VII edycji

Śpiewak Adrian Makur to finalista i zwycięzca siódmej edycji, drugie miejsce zajęła Berenika Nienadowska ze swoim godnym uwagi występem pole dance. Trzecie miejsce należało również do śpiewaka – Mateusza Guzowskiego.

Finaliści VIII edycji

Akrobatka Aleksandra Kiedrowicz urzekła swoimi występami jury, dzięki czemu doczekała się pierwszego miejsca. Drugie również należało do akrobatów, niebyły to jedynak występy solo, a w zespole – ACRO Team Silesia.
Trzecie, ale równie zasłużone miejsce należało do Kamila Czeszela – śpiewaka

Finaliści IX edycji

Dziewiąta edycja bez wątpienia przyciągnęła równie wiele talentów co poprzednie. Na podium stanęli: 1 miejsce-Jakub Herfort – śpiewak, 2 miejsce – Acrodreams – zespół akrobatyczny, 3 – Kapela Cupaga – zespół muzyczny.

Finaliści X edycji

Przedostatnia edycja również tradycyjnie zgromadziła muzyków, tancerzy i gimnastyków.
Pierwsze miejsce należało do Lukasa Gogola, który grał na akordeonie. Drugie do Refata Abdułłajewa – tancerza. Trzecie natomiast do akrobaty – Łukasza Świrka.

Finaliści XI edycji

Ostatnia z edycji potwierdziła, jakie talenty wzbudzają największe show. Duo Destiny czyli adagio akrobatyczne zajęło pierwsze miejsce, kolejne drugie Emilia Nowak, która urzekała z odcinka na odcinek coraz bardziej widzów i jury swoim tańcem. Trzecie miejsce objął Patryk Niekłań – czyli akrobaty na cyr wheel!

Finaliści XII edycji

Dwunasta edycję reality-show została zdominowana przez akrobatów. Po zaciętej walce pierwsze miejsce i czek w wysokości 300 tysięcy złotych wygrali Maria Gawlik i Julian Waglewski. Tuż za nimi na miejscu drugim uplasowali się Barbara Chlebisz i Łukasz Trafiałek. Na podium stanął również akrobata solowy – Artur Cichuta.

Na zakończenie należy dodać, że choć program gromadzi finalistów o dość ścisłym gronie talentów, mieliśmy przyjemność oglądać iluzjonistów, pokazy baniek mydlanych, triki z jojo, speed painting, pokaz modeli samolotów, teatr cieni, kuglarstwo i wiele, wiele więcej!

Mam Talent
Półfinał programu Mam Talent 13

Pamiętacie finalistów programu Mam Talent? Kto Waszym zdaniem najbardziej zasługiwał na wygraną?

Źródło: Instagram Programu Mam Talent

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej