Jarosław Wolski: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

2 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Dobrze prosperujący i co dzień zyskujący kanał internetowy “Kanał Zero” na platformie “YouTube” posiada niezwykły zespół współprowadzących. Jednym z nich jest Jarosław Wolski – poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Jarosław Wolski: wiek

Mężczyzna urodził się 5 marca 1986 roku w Wałbrzychu. Jest wybitnym politologiem, dziennikarzem i publicystą, a także analitykiem zajmującym się wojskiem i obronnością.

Jarosław Wolski: kariera

Jarosław ukończył studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego w zakresie politologii, w 2010 roku podjął studia doktoranckie na Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Niestety ostatecznie nie bronił pracy doktoranckiej.

Wolski jest od dawna związany z branżą dziennikarską. Na początku współpracował z portalem “Dziennik Zbrojny’, później z czasopismem “Dziennik Zbrojny Analiza”, z “Przeglądem Sił Zbrojnych” oraz “Nowa Technika Wojskowa”. Jest dziennikarzem wydawnictwa “Magnum-X” i “FragOut!”.

Jarosław od kwietnia 2022 roku prowadzi kanał “Wolski o Wojnie”, gdzie zajmuje się omawianiem wojny na Ukrainie, omawia decyzje w polskim wojsku i sytuację geopolityczną na świecie. W zeszłym roku został nauczycielem akademickim w Akademii Marynarki Wojennej.

Jarosław Wolski: Kanał Zero

Milion subskrypcji w niecałe dwa miesiące! Jak myślicie, jaki kanał na popularnej platformie “YouTube” może pochwalić się takim wynikiem? Oczywiście chodzi o “Kanał Zero”. Jego założycielem jest znany dziennikarz Krzysztof Stanowski, który wcześniej rozstał się z równie znanym “Kanałem Sportowym”. Premierowy odcinek mogliśmy zobaczyć 1 lutego. Codziennie możemy oglądać programy o różnej tematyce. Sport, rozrywka, polityka, prawo, medycyna, nauka. Każdy bez wątpienia znajdzie cos dla siebie. Wśród współprowadzących znaleźli się między innymi: Andrzej Borcz, Bogusław Leśnodorski, Marcin Marczak, Izabella Krzan, Tede, Marcin Meller, Robert Mazurek, Wojciech Kowalczyk i wielu, wielu innych.

Zobacz także: Jak wyglądał pierwszy wywiad na nowym kanale internetowym “Kanał Zero”?

Jarosław Wolski: Instagram

Dziennikarz na portalu “Instagram występuje” pod nazwą “wolskiowojnie”. Ilość obserwujących go osób z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ponad 2392 followersów.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej