Joanna Baziak: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

4 marca 2024
Przez: : K.M.

Już w poniedziałek 4 marca na antenie TV4 odbędzie się premiera dziewiątego sezonu show Love Island. Wyspa miłości. Jedną z uczestniczek jest Joanna Baziak. Sprawdźcie, co wiemy na jej temat.

Joanna Baziak: wiek

Joasia ma 24 lata i pochodzi z Zielonej Góry, jej zawód to Influencer content creator. Uczestniczka Love Island uwielbia medytację, dzięki której się wycisza i pozwala jej to znaleźć równowagę, a także ważny jest dla niej rozwój duchowy. Jest bardzo ambitną i lojalną osobą.

Joanna Baziak: Love Island 9

Love Island. Wyspa miłości to program typu reality show, który skradł serca polskich telewidzów. Do programu zgłaszają się single między 21 a 35 lat, którzy pragną spotkać swoją wymarzoną drugą połówkę. Przez kilka tygodni zamieszkają oni w wyjątkowej willi bez dostępu do Internetu i kontaktu z bliskimi. Początkowo w show jest pięcioro mężczyzn i pięć kobiet, muszą dobrać się w pary i zobaczyć czy połączy ich uczucie. Co odcinek do willi przychodzą nowi domownicy, którzy mogą sporo namieszać. Uczestnicy podczas przeparowania muszą zdecydować czy zostają przy swoim pierwszym wyborze, czy też zmieniają partnera. Najważniejsze jest, aby nikt nie został sam – single wracają do domu. Zdarzają się również inne eliminacje, uczestnicy mogą opuścić program poprzez wytypowanie przez pozostałych wyspiarzy bądź mogą być wskazani przez widzów.

Dwa dni przed wielkim finałem telewidzowie decydują, która para ma wygrać program. Para, która ma więcej głosów, otrzymuje dwie koperty – jedna z napisem MIŁÓŚĆ, druga z napisem 100 000 złotych. Uczestnicy muszą wybrać kopertę, skutki wyboru są następujące: dwie osoby wybierają MIŁOŚĆ – dzielą się pieniędzmi na pół, jedna wybiera MIŁOŚĆ, druga 100000 – cała kwota trafia do osoby, która wybrała pieniądze. Natomiast, jeśli oboje wybiorą pieniądze, cała pula przepada i odchodzą oni z niczym.

Zobacz także: Bartosz Pindur – szczegółowe informacje na temat uczestnika Love Island 9

Joanna Baziak: partner

24-latka od dwóch lat jest singielką, jej poprzedni związek zakończył się z powodu braku zrozumienia i szacunku. Jej wymarzony typ mężczyzny to spokojny i zrównoważony brunet z dobrym poczuciem humoru. Asia jest gotowa stworzyć silną, trwałą i szczęśliwą rodzinę.

Joanna Baziak: Instagram

Uczestniczkę Love Island na Instagramie znajdziemy pod nazwą @asia_baziak. Ilość jej followersów jest ogromna, ponieważ obserwuje ją ponad 43 tysiące osób!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej