Klaudia Carlos: [wiek, kariera, Pytanie na śniadanie, Instagram]

31 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Klaudia Carlos jest jedną z nowych prowadzących program Pytanie na śniadanie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółowe informacje na jej temat.

Klaudia Carlos: wiek

Prowadząca Pytanie na śniadanie urodziła się 24 czerwca w 1974 roku w Poznaniu. Ojciec Klaudii z pochodzenia jest Portugalczykiem. Klaudia w życiu prywatnym związana jest ze znanym śpiewakiem operowym Dariuszem Machej. Para doczekała się dwójki dzieci: 27-letniego Antoniego i 14-letniej Marii.

Klaudia Carlos: kariera

Klaudia ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu oraz Akademię Muzyczną w Warszawie, Podyplomowe Studia Dziennikarskie w Poznaniu i Podyplomowe Studia Zarządzania Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej. Ponadto, od 1995 roku jest wykładowcą akademickim i dziekanem Wydziału Tańca UMFC. Swoją karierę dziennikarską rozpoczęła od programu Pokochać taniec. Mogliśmy ją również podziwiać w programach: Salon piękności, Notatnik Klaudii, Kawa czy herbata? czy Zdrowo z Jedynką i Dzień dobry w sobotę. Od stycznia tego roku Klaudia współprowadzi również program Pytanie na śniadanie.

Klaudia Carlos: Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie to poranny magazyn o charakterze poradnikowym. W każdym z odcinków zapraszani są specjaliści oraz goście, którzy dyskutują na ważne tematy z przeróżnych dziedzin. Możemy posłuchać także niezwykłych występów na żywo, dowiedzieć się najnowszych plotek z życia gwiazd w cyklu Czerwony dywan, a także znajdzie się czas na gotowanie w kąciku kulinarnym. Pytanie na śniadanie emitowane jest codziennie od września 2002 roku o godzinie 7:30 oczywiście na antenie TVP2. Kadra gospodarzy po raz kolejny uległa zmianie, a więc w nowych odcinkach oprócz Klaudii zobaczymy również: Roberta El Gendy, Joannę Górską, Roberta Stockingera, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza.

Zobacz także: Joanna Górska – szczegółowe informacje na temat prowadzącej Pytanie na śniadanie

Klaudia Carlos: Instagram

Dziennikarkę na Instagramie znajdziemy pod nazwą @carlosklaudia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej