Krzysztof Szczepaniak: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami 14, Instagram]

31 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Poznaliśmy kolejnego z uczestników najnowszej edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami! To Krzysztof Szczepaniak – sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Krzysztof Szczepaniak: wiek

Uczestnik Tańca z gwiazdami urodził się 22 lutego 1989 roku we Wrocławiu.

Krzysztof Szczepaniak: kariera

35-latek ukończył w swoim rodzinnym mieście klasę teatralną w Liceum Ogólnokształcącym nr XVII i został absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Jako aktor zadebiutował w warszawskim Teatrze Dramatycznym i związał się z nim na stałe. Wystąpił również na deskach teatrów: 6. piętro, Ateneum czy Syrena. Krzysztofa możemy również znać z takich produkcji jak: Kamienie na szaniec, Wojenne dziewczyny, Lekarze na start, M jak miłość oraz Barwy szczęścia.

Szczepaniak wziął także udział w 9. edycji show Twoja twarz brzmi znajomo i dotarł aż do samego finału, gdzie zająć czwarte miejsce.

Krzysztof Szczepaniak: Taniec z gwiazdami 14

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu oglądał program Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W show rywalizują ze sobą pary złożone ze znanej osobowości medialnej i profesjonalnego tancerza. W każdym odcinku prezentują oni jeden z wybranych tańców towarzyskich i oceniani są przez wybitne jury. Para z najmniejszą ilością punktów, przyznanych przez jury odpada z programu. W finałowym odcinku rywalizują tylko dwie pary, a o wygranej decydują głosy telewidzów. Nagrodą główną jest statuetka Kryształowej Kuli, celebryta otrzymuje 100 000 złotych, a tancerz 50 000 złotych. W nowej edycji oceniać występy tancerzy będą: Ivona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda. Gospodarzami programu są: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz także: Wiemy, ile zarabiają gwiazdy w programie Taniec z gwiazdami!

Krzysztof Szczepaniak: Instagram

Krzysztof regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram. Aktora znajdziemy tam pod nazwą @krzysztof_szczepaniak_. Ilość jego followersów z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 18 tysięcy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej