“Taniec z Gwiazdami 14”: Wiemy, ile zarobią gwiazdy! Kto wynegocjował najwyższą stawkę?

29 stycznia 2024
Przez: : M.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Nie milkną echa dotyczące zmian w tanecznym show oraz spekulacji na temat samych uczestników. Tym razem w sieci głośno zrobiło się na temat ich zarobków. Kto zarobi najwięcej? Sprawdźmy!

Taniec z Gwiazdami 14

Powoli zbliżamy się do kolejnej już, czternastej edycji tanecznego show Polsatu Taniec z Gwiazdami. Po zmianach, jakie w ciągu ostatniego czasu zaszły w Polsacie, zmieniono grono prowadzących oraz skład jury. Powoli produkcja zdradza coraz więcej informacji na temat samych uczestników. Wiemy, że wiosną obecnego roku na najpopularniejszym parkiecie w Polsce zobaczymy m.in. Maffashion, Dagmarę Kaźmierską, Macieja Musiała, Roksanę Węgiel czy Filipa Chajzera.

Zobacz także: Taniec z Gwiazdami 14: Takiego duetu nikt się nie spodziewał! Mają szansę na finał?

Zarobki uczestników Tańca z Gwiazdami 14

Co edycję, wielkim zainteresowaniem cieszy się nie tylko grono uczestników, które zmierzy się w walce o nagrodę główną i Kryształową Kulę, ale także ich zarobki.

Portal Pudelek dotarł do informatora związanego z produkcją programu zdradzając, że najwyższe stawki wynegocjowały największe gwiazdy tej edycji, czyli Maffashion i Maciej Musiał. Blogerka modowa i aktor zarobią od 15 do 20 tysięcy złotych za odcinek:

“Stacja bardzo zabiegała o te nazwiska, a negocjacje trwały długo i nie były łatwe. Ostatecznie gwiazdom udało się wynegocjować stawki oscylujące między 15 a 20 tysięcy złotych za odcinek.”

Na wysokie wynagrodzenie liczyć może również Dagmara Kaźmierska. Królowa życia wynegocjowała kwotę 10 tysięcy za odcinek:

“Gwiazda “Królowych życia” ceni się i to zresztą było jednym z powodów, dla których przeszła do Polsatu. Po prostu nie dogadała się z Lidką Kazen w kwestiach finansowych. A ponieważ zrealizowany dla Super Polsatu program “Dagmara szuka męża” okazał się hitem, to Kaźmierska ostro negocjowała swoją stawkę, dzięki czemu może liczyć na 10 tysięcy złotych za odcinek.”

Ponadto informator portalu zdementował plotki, które krążyły w sieci. Mówiono, że niektóre z gwiazd ustaliły wynagrodzenie za wszystkie odcinki, co nie jest prawdą:

Co jednak ważne, wbrew doniesieniom innych mediów, nie było mowy o tym, by komukolwiek z góry zapłacić za wszystkie odcinki. Każda gwiazda dostanie wynagrodzenie tylko za te odcinki, do których dotrze w tanecznej rozgrywce

Źródło: Pudelek, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej