Maciej Gąsiu Gośniowski: [wiek, kariera, Drag Me Out, Instagram]

22 lutego 2024
Przez: : K.M.

Już wiosną na naszych ekranach pojawi się nowy program stacji TVN Czas na show. Drag Me Out. Jak wiemy, jedną z Drag Queen jest Maciej Gąsiu Gośniowski. Co wiemy na temat Drag Queen?

Maciej Gąsiu Gośniowski: wiek

Niestety, w sieci nie jest podany dokładny wiek Drag Queen. Gąsiu w swojej sztuce przełamuje stereotypowe postrzeganie płci i bawi się pojęciem „męskości”. Poza byciem Drag jest testerem gier komputerowych, uwielbia biegać i chodzić na siłownie, a wraz ze swoim partnerem zrobił program w Teatrze Komedia – Kolorowi Drag Quenn Show.

Maciej Gąsiu Gośniowski: kariera

Gąsiu poza byciem Drag Queen jest także tancerzem, aktorem, aktywistą LGBT+ oraz artystą queerowowym. Co więcej, jest absolwentem Wydziału Teatru Tańca PWST w Krakowie – Filia w Bytomiu. Reprezentował także nasz kraj na wielu międzynarodowych festiwalach drag show i burleski.

Maciej wziął również udział w serialu dokumentalnym HBO Max Nago, głośno, dumnie.

Maciej Gąsiu Gośniowski: Drag Me Out

Program Czas na Show. Drag Me Out to program pełen kolorów, lśniącego brokatu, przepięknych cekinów i doskonałej zabawy, który zagości wiosną na antenie TVN. Ta produkcja przybliży widzom barwny świat Drag Queen. W programie weźmie udział sześciu uczestników znanych z show-biznesu, którym przydzielona zostanie mentorka Drag i pokaże ich drugą humorystyczną i pewną siebie twarz, wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny i sprawi, że wzrok wszystkich skierowany będzie tylko na nich. Uczestnikami show są: Kamil Szymczak, Marcin Łopucki, Michał Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Tadeusz Mikołajczak oraz Tomasz Karolak. W roli mentorek oprócz Gąsia zobaczymy także: Himera, Twoja Stara, Shady Lady, Ciotka Offka i Adelon. Natomiast, w jury zobaczymy: Annę Muchę, Andrzeja Seweryna i Michała Szpaka, a program poprowadzi Mery Spolsky.

Zobacz także: Znamy wszystkie pary najnowszego sezonu programu Taniec z gwiazdami

Maciej Gąsiu Gośniowski: Instagram

Drag Queen na portalu Instagram występuje pod nickiem @gasiu.gasiu. Ilość obserwujących ją osób wynosi obecnie 7258, ale z pewnością na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej