Marcin Meller: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

29 marca 2024
Przez: : K.M.

Pod koniec ubiegłego roku ruszył nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego – kanał internetowy “Kanał Zero”. Jednym ze współprowadzących jest znany nam Marcin Meller. Poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Marcin Meller: wiek

Marcin urodził się 23 października 1968 roku w Warszawie. Jest znanym historykiem, dziennikarzem, a także prezenterem telewizyjnym.

56-latek we wrześniu 2007 roku poślubił Annę Dziewit, liderkę zespołu rockowego Andy. Para doczekała się dwójki dzieci: 12-letniego Gustawa i 10-letniej Barbary.

Marcin Meller: kariera

Swoją pracę rozpoczął jako reporter tematyki międzynarodowej, politycznej i obyczajowej w tygodniu “Polityka”. Był również redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika “Playboy”, a także felietonistą tygodnika “Wprost” i “Newsweeka”. Meller związany był także z grupą “TVN”, gdzie współprowadził programy “TVN: Agent”, “Dzień dobry TVN”, “Kapitalny pomysł” czy “TVN24 Drugie śniadanie mistrzów”.

Obecnie Marcina będziemy mogli oglądać w programie “Mellina” na kanale “Eska Rock” i w cotygodniowym programie kulturalnym “Trzecie śniadanie” na “Kanale Zero”.

View this post on Instagram

A post shared by Kanał Zero (@oficjalnezero)

Marcin Meller: Kanał Zero

“Kanał Zero” to kanał internetowy, który z każdym dniem zyskuje coraz więcej widzów. Założony został pod koniec 2023 roku przez Krzysztofa Stanowskiego, który niegdyś związany był z “Kanałem Sportowym”. Nowy projekt będzie się różnił od niego tym, że zajmie się szerszą tematyką, a sport będzie tylko ułamkiem procenta wszystkich treści, jakie znajdą tam widzowie. Będą również cykle programowe z takich dziedzin jak: ekonomia, prawo, medycyna, rozrywka, nauka czy polityka. Lista osób związanych z Kanałem Zero jest spora, oto niektórzy z nich: Wojciech Kowalczyk, Bogusław Leśnodorski, Marcin Matczak, Tede, Kacper Ruciński, Robert Mazurek czy Rajmund Andrzejczak. Oficjalnym otwarciem kanału internetowego była transmisja na żywo, gdzie Stanowski i Rudzki przedstawili fabułę projektu. Natomiast, pierwszym gościem “Kanału Zero” był Andrzej Duda.

Zobacz także: Bogusław Leśnodorski – współprowadzący w “Kanale Zero”

Marcin Meller: Instagram

Dziennikarz na portalu “Instagram” występuje pod nickiem “marcin_meller_arbuz”. Ilość jego followersów obecnie wynosi ponad 155 tysięcy osób.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej