Mariusz Zielke: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

2 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Grono współprowadzących kanał internetowy “Kanał Zero” powiększa się i do zespołu dołączył Mariusz Zielke. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Mariusz Zielke: wiek

Mężczyzna urodził się 2 grudnia 1971 roku. Jest dziennikarzem śledczym i gospodarczym, a także doskonałym pisarzem. Mariusz jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Mariusz Zielke: kariera

W latach 1999-2009 związany był z dziennikiem gospodarczym “Puls Biznesu”, a w 2005 roku zdobył nagrodę “Grand Press” w kategorii “dziennikarstwo śledcze”. Ponadto, Mariusz jest założycielem “Niezależnej Gazety Internetowej” (www.ngi24.pl), w którym jest redaktorem naczelnym.

Zielke ma na swoim koncie także wiele publikacji książkowych: “Księga kłamców”, “Formacja trójkąta”, “Easylog”, “Dobre miasto”, “Lobbysta” czy “Cesarz”. Wraz z dziennikarzem Jakubem Zimnym stworzyli serię powieści kryminalnych: “Wyrok”, “Człowiek, który musiał umrzeć”, “Sędzia” i “Nienawiść”.

Mariusz Zielke: Kanał Zero

“Kanał Zero” to kanał internetowy na platformie “YouTube”, którego założycielem jest dziennikarz i przedsiębiorca Krzysztof Stanowski. Kanał obejmuje programy o tematyce ogólnej, a dokładnie z takich dziedzin jak: rozrywka, sport, nauka, medycyna, prawo czy polityka. Natomiast, w ramówce “Kanału Zero” znalazły się takie cykle programowe: “Godzina Zero”, “Dziennikarskie Zero”, “Biznesowe Zero”, “Zero Znieczulenia”, “Niepoprawnik” i wiele, wiele innych. Do kanału dołączyli między innymi: Robert Mazurek. Rajmund Andrzejczak, Kacper Ruciński, Izabella Krzan, Wojciech Kowalczyk czy Marcin Meller. Projekt ruszył 1 lutego bieżącego roku, odbyła się transmisja na żywo, gdzie Stanowski i Rudzki przedstawili fabułę. A dzień później w programie “Godzina Zero” pierwszym gościem był Andrzej Duda. “Kanał Zero” doczekał się ponad miliona subskrybentów i ponad 84 miliony wyświetleń zamieszczonych tam materiałów.

Zobacz także: Jakub Kosikowski – szczegółowe informacje na temat jednego ze współprowadzących “Kanał Zero”

Mariusz Zielke: Instagram

Mariusz na portalu “Instagram” występuje pod nazwą “mariuszzielke”, ilość jego followersów obecnie wynosi 1086 osób. Jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej