Marta Burdynowicz: [wiek, kariera, The Voice of Poland, Instagram]

28 października 2021
Przez: : KS

Marta Burdynowicz jest finalistką 12. edycji programu The Voice of Poland. Jak się okazuje, to nie pierwsza przygoda blondynki na szklanym ekranie. Sprawdźmy, co wiadomo o jej dotychczasowej karierze i życiu prywatnym!

Marta Burdynowicz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Marta urodziła się 14 grudnia 1992 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Kobieta pochodzi z Elbląga, choć od wielu lat na co dzień mieszka w Warszawie. Okazuje się, że jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, a konkretnie Wydziału Wokalno-Aktorskiego.

Wokalistka sama zdradziła, że jako dziecko dużo bardziej interesowały ją teledyski, niż bajki, choć w jej życiu szczególne miejsce zajmują bajki Disneya. Już jako nastolatka zaczęła marzyć o występach na wielkiej scenie. Wszystko wskazuje na to, że z biegiem czasu jej marzenia zaczyna się spełniać.

Zobacz także: Kim jest Ola Pobiega z The Voice of Poland 12?

Marta Burdynowicz: kariera

Okazuje się, że Marta jest także aktorką dubbingową i teatralną. Co więcej, ma okazję współpracować ze studiem dubbingowym, gdzie podkłada głos w produkcjach dla młodszych widzów. Także do tych, które są dziełem Disneya.

Ponadto, kobieta występuje w musicalach. Do tej pory miała już okazje współpracować z kilkoma teatrami w całej Polsce. Między innymi, współpracowała z Teatrem Syrena, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym w Poznaniu i Gdyni.

Marta Budrynowicz kariera
Burdynowicz jest także aktorką

Marta Burdynowicz: The Voice of Poland

Burdynowicz zdecydowała się także sprawdzić swoje siły w 12. edycji programu The Voice of Poland. Nie da się ukryć, że na tamtejszej scenie za każdym razem prezentuje się niesamowicie. Koncertowo wygrała etap Bitew. Warto dodać, że zdolna wokalistka należy do drużyny Justyny Steczkowskiej i to właśnie ona zawalczy o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce!

Marta Burdynowicz: Instagram

Aktorka i wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @martaburdynowicz. Okazuje się, że na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 10 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej