Ola Pobiega: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

27 października 2021
Przez: : KS

Ola Pobiega jest jedną z uczestniczek 12. edycji programu The Voice of Poland. Nie da się ukryć, że to jedna z wokalistek, która zrobiła największe wrażenie zarówno na telewidzach, jak i jurorach. Sprawdźmy, co wiadomo o jej dotychczasowej karierze muzycznej!

Ola Pobiega: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Aleksandra Pobiega ma 21 lat. Pochodzi z miejscowości Kolosy położonej nieopodal Kielc w województwie świętokrzyskim. Na co dzień, dziewczyna skupia się na studiach na tamtejszym uniwersytecie. Dla siebie wybrała kierunek ekonomiczny.

Dziewczyna nie ukrywa, że zawsze chętnie wraca w rodzinne strony. Lubi spędzać czas z najbliższymi, a także znajomymi. Oprócz tego, często pomaga mamie w ogrodzie. Dużo czasu poświęca również na pracę nad sylwetką z trenerem personalnym. Sama twierdzi, że robi to, aby być w formie, kiedy rozpocznie się jej wielka kariera muzyczna.

Ola Pobiega The Voice of Poland
Aleksandra Pobiega The Voice of Poland

Zobacz także: Co wiemy o Małgorzacie Grancewicz z The Voice of Poland 12?

Ola Pobiega: The Voice of Poland

To już 12. edycja programu The Voice of Poland. Niemalże, jak za każdym razem, zawodnicy prezentują naprawdę wysoki poziom. Okazuje się, że Ola od najmłodszych lat chętnie pokazywała się na scenie. Nigdy nie brakowało jej na szkolnych przedstawieniach oraz festynach, które odbywały się w jej miejscowości.

Uczestniczka The Voice of Poland 12 zdradziła, że jej rodziców nie było stać na prywatne lekcje wokalne. Mimo to, swoje umiejętności szkoliła dzięki stypendiom oraz sukcesem, jakie udawało jej się osiągać.

Teraz aktywnie pracuje nad swoją dalszą karierą. Nie ukrywa, że jej największym marzeniem jest występowanie na największych scenach świata. W programie udało jej się urzec zarówno widzów, jak i jurorów. Ostatecznie znalazła się w drużynie Justyny Steczkowskiej.

Ola Pobiega: Instagram

Aleksandra Pobiega z The Voice of Poland 12 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olapobiega. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie tysiąc użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej