Marysia Stefanowska: [wiek, kariera, The Voice Kids 7, Instagram]

21 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Kolejną z finalistek jest niezwykła Marysia Stefanowska. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szczegółowe informacje na jej temat.

Marysia Stefanowska: wiek

Marysia ma 14 lat, a jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w wieku wczesnoszkolnym. Jej serce w szczególności skradła muzyka soulowa. W wolnych chwilach interesuje się również reżyserią i nagrywaniem filmów komediowych, a także tworzeniem prezentacji i programowaniem.

Marysia Stefanowska: kariera

Podczas „Przesłuchań w ciemno” 14-latka zdecydowała się na utwór „Step by Step”, a w trakcie jej występu swoje fotele odwrócili wszyscy jurorzy, ale Marysia ostatecznie wybrała drużynę Cleo. Ten występ dał jej awans do kolejnego etapu. W „Bitwach” zmierzyła się z Julią Gawlik i Amelią Sobalą, które zaśpiewały „Deja Vu” Beyonce. Wygrała oczywiście Marysia. W etapie „Sing Off” wykonała ponownie utwór „Step by Step” i tak znalazła się w finale.

Marysia Stefanowska: The Voice Kids 7

„The Voice Kids” to program, w którym wyjątkowo utalentowane wokalnie dzieci próbują zachwycić jurorów i publiczność, a także zdobyć nagrodę główną. Zwycięzca show otrzymuje możliwość wydania singla z wytwórnią „Universal Music Polska” oraz 50 000 złotych, uczestnik z drugiego miejsca otrzyma 30 000 złotych, a z trzeciego 20 000 złotych. Jednak, aby otrzymać nagrody, uczestnicy muszą kolejno przejść przez kilka etapów. Pierwszym, nieemitowanym w TV są precastingi, później przesłuchania w ciemno (każdy z trenerów kompletuje 18-osobową drużynę), bitwy (pozostaje po sześć osób z każdej drużyny). Następnie „Sing off”, z którego wybrany jest trzyosobowy skład finałowy. Z dziewiątki uczestników w finale jury wybiera trzy osoby, które przejdą do ścisłego finału, a o wygranej decyduje głosowanie telewidzów przez SMS.

W jury siódmej edycji show zobaczymy Nataszę Urbańską, Cleo oraz Tomsona i Barona, a jako prowadzących niezmiennie Tomasza Kammela i Idę Nowakowską.

Zobacz także: Nikodem Pajączek – szczegółowe informacje na temat uczestnika “The Voice Kids 7”

Marysia Stefanowska: Instagram

Finalistka siódmej edycji programu „The Voice Kids” na „Instagramie” występuje pod nazwą „marysia_stefanowska”. Ilość obserwujących ją osób obecnie wynosi 467, a ta liczba z dnia na dzień się zmienia.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej