Mateusz Pierożek: [wiek, kariera, The Voice Kids 7, Instagram]

21 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

Jury w programie „The Voice Kids” wyłonili kolejnego finalistę siódmej edycji, tym uczestnikiem jest Mateusz Pierożek. Koniecznie sprawdźcie, jak wyglądała jego droga w programie i szczegółowe informacje na jego temat.

Mateusz Pierożek: wiek

Mateusz ma 14 lat i od ponad sześciu kształci się wokalnie. To właśnie śpiew skradł jego serce i w przyszłości nie widzi się nigdzie indziej niż na scenie. Jego zainteresowaniem są także zagadnienia związane z rehabilitacją głosu.

Mateusz Pierożek: kariera

Bez dwóch zdań występ Mateusza podczas „Przesłuchań w ciemno” można zaliczyć do jednego z najlepszych. Nastolatek wykonał utwór „Mori” z repertuaru Dawida Podsiadło. Swoje krzesło odwróciła Cleo. W kolejnym etapie Mateusz, Mikołaj Beker i Filip Cul wspólnie zaśpiewali „Drivers License” Olivi Rodrigo. Z tego trio jury wyłoniło do kolejnego etapu właśnie Mateusza. W etapie „Sing Off” 14-latek ponownie wykonał utwór „Mori” i dostał się do finału.

Mateusz Pierożek: The Voice Kids 7

„The Voice Kids” to program rozrywkowy typu talent show, który w 2018 roku zadebiutował na stacji „TVP2″. Do show zgłaszają się uczestnicy w wieku od 8 do 14 lat, jednak za zgodą produkcji jest możliwość zgłoszenia się uczestnika spoza tego zakresu wiekowego. Aby zostać zwycięzcą programu, wokaliści muszą przejść przez kilka etapów: zaczynając od nieemitowanych w TV precastingów, przesłuchania w ciemno, bitwy, sing off. Później następuje finał, gdzie każdy trener wybiera jedną osobę z trójki uczestników z jego drużyny. Najlepsza trójka wykonuje autorski singiel i to widzowie decydują, do kogo powędruje wygrana. Nagrodą główną jest szansa na wydanie singla z wytwórnią „Universal Music Polska” oraz 50 tysięcy złotych. Dla uczestnika zajmującego drugie miejsce dodano nagrodę 30 000 złotych, a dla trzeciego miejsca 20 000 złotych.

W składzie jury zobaczymy: Tomsona i Barona, Cleo oraz Nataszę Urbańską, a w roli prowadzących Tomasza Kammela i Idę Nowakowską. Finał siódmej edycji show odbędzie się 27 kwietnia.

Zobacz także: Milena Gajek – finalistka siódmej edycji programu “The Voice Kids”

Mateusz Pierożek: Instagram

14-latek na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „mejfu.spiewa.lalala”. Ilość jego followersów obecnie wynosi 954, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej