Połącz się z nami

Rafał Szatan- kim jest mąż Basi Kurdej- Szatan? [wiek,żona,dziecko,Taniec z Gwiazdami,Instagram]

Opisy gwiazd

Rafał Szatan- kim jest mąż Basi Kurdej- Szatan? [wiek,żona,dziecko,Taniec z Gwiazdami,Instagram]

To aktor oraz wokalista, znana postać w show-biznesie i świecie muzycznym. Prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan, która jest obecnie bardzo popularna. Jednak wielu pyta kim jest Rafał Szatan, a to równie ciekawa postać. Zatem dowiedzcie się wszystkiego na jego temat.

Kim jest Rafał Szatan? Obecnie szerszej publiczności jest znany szczególnie jako mąż Barbary Kurdej-Szatan. Skutecznie jednak od dłuższego czasu stara się również pokazać w telewizyjnym świecie. W tym roku także usłyszeliśmy o nim chociażby kiedy pojawiły się w sieci spekulacje, że wspólnie z żoną poprowadzą w TVP „Czar par” (pisaliśmy o tym TUTAJ!). Następnie kiedy okazało się, że został uczestnikiem nowej edycji 10 edycji „Tańca z Gwiazdami” (artykuł o tym TUTAJ!).  Z całą pewnością to nie koniec kariery telewizyjnej Rafała!

Rafał Szatan: życiorys, wykształcenie

Rafał urodził się 24 kwietnia 1988 w Lublinie. W tym mieście właśnie zaczął kształcić się muzycznie, ucząc się w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia gry na fortepianie. Następnie „poszedł za ciosem” i ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w Legnicy, a dodatkowo był tam również uczniem Studia Piosenki „Estrada”. Kolejno Rafał wybrał się na studia na Akademii Muzycznej w Katowicach, kończąc specjalizacje Wokalistyka Jazzowa na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Rafała Szatan: żona

Żoną Rafała jest o prawie trzy lata od niego starsza, blondynka z reklamy „Play” i aktorka, Barbara Kurdej-Szatan (więcej o niej możecie się dowiedzieć TUTAJ!). Poznali się w teatrze, po pięciu miesiącach znajomości Rafał się oświadczył, a małżeństwem zostali w 2011 roku. Para jest aktualnie w show-biznesie bardzo popularna i nie wątpliwie często możemy ją oglądać publicznie. Małżeństwo pokazuje się razem chociażby przy okazji premier filmów, w których występuje Basia. Wzięli również wspólnie udział w kampanii reklamowej „New Balance”.  Obserwując zaś Instagram Rafała czy jego żony, mamy nieodparte wrażenie, że tworzą bardzo udany związek.

Rafała Szatan: dziecko

W 2012 roku przyszła na świat córka pary Hania. Dziewczynka ma siedem lat i ostatnio wystąpiła z mamą w sesji dla magazynu Viva, a Basia zdjęcia z córka pokazała w sieci.  Biorąc to pod uwagę z całym przekonaniem możemy powiedzieć, ze  Hanna Szatan odziedziczyła urodę po rodzicach. Ciekawe czy pójdzie w ich ślady i tak jak oni będzie się realizować w show-biznesie. Czas pokaże!

Rafał Szatan: muzyka

Rafał podczas studiów związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym realizując się dzięki temu również aktorsko. Tam występował miedzy innymi w musicalu „High School Musical od Stage” czy „Hair”. Następnie trafił do Teatru Rozrywki w Chorzowie, kolejny był Teatr Muzyczny Variete w Krakowie, a także Teatr Muzyczny w Gdyni. Z dwoma ostatnimi Rafał współpracuje do dziś.

Biorąc pod uwagę wykształcenie męża Basi Kurdej-Szatan jest on również utalentowanym wokalistą. Do tej pory wydał dwa solowe single: „ycie zmieniasz w sen” oraz „HIT”. W minionych latach był wokalistą zespołu RH+, a było to w latach 2011- 2015. Obecnie jest wokalistą grupy „Soul City” oraz występuje z Orkiestrą Kameralną Silesian Art Colective.

Rafał Szatan: seriale

Rafał w 2011 roku zagrał epizodyczną role w serialu „Ojciec Mateusz”, zas w latach 2018-2019 wcielił się w muzyka Eryka w serialu „M jak Miłość”.R

Rafał Szatan: „The Voice od Poland”

W 2011 roku próbował swoich sił w popularnym talent show TVP „The Voice of Poland”, gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. Odpadł w 8 odcinku przegrywając pojedynek w ringu, śpiewając piosenkę „Over my shoulder” zespołu Mike & Mechanics.

Rafał Szatan: „X-Factor”

Rafał Szatan, ale także jego żona Basia, która wtedy była w zaawansowanej ciąży, brali udział w drugiej edycji programu stacji TVN X-Factor. Było to w roku 2012, a znana para wchodziła w skład wokalistów grupy Soul City.

Rafał Szatan: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W roku 2018 Rafała wziął udział w programie stacji Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Miał w nim okazje wykorzystać swój talent nie tylko wokalny ale również aktorski, wcielając się w role różnych artystów. Dzieki temu zyskał spora sympatie widzów, następnie dostał się do finału zajmując drugie miejsce.

Rafał Szatan: „The Story Of My Live”

Razem z żoną Basią w 2018 roku wzięli udział w programie „The Story Of My Live”. W związku z tym mieli okazje „przenieść się w czasie”, dzięki profesjonalnym charakteryzacją. Widzieli siebie nawzajem najpierw za 30, potem 60 lat, co dostarczyło im wielu wzruszeń i emocji. Widzowie zaś z ciekawością patrzyli na obraz popularnej pary, jaki hipotetycznie będzie za kilkadziesiąt lat

Rafał Szatan: „Taniec Z Gwiazdami”

W nowym sezonie kolejnego popularnego show stacji Polsat zatańczy właśnie Rafał Szatan, a co ciekawe będzie rywalizował ze swoja żoną, która również została uczestniczką programu. Niewątpliwie rywalizacja miedzy małżonkami przyciągnie przed telewizory wielu widzów 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wiadomo już z kim Rafał zatańczy, mianowicie będzie Lena Kliment. A jak sobie poradzi sobie na parkiecie utalentowany muzyk, zobaczymy niebawem.

Rafał Szatan: Instagram

Na Instagramie odnajdziemy Rafała pod nickiem@rafal.szatan_this_is_me.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry