Połącz się z nami

Wszystko o Barbarze Kurdej-Szatan! [wiek, waga, mąż, TVP, Taniec z Gwiazdami]

Opisy gwiazd

Wszystko o Barbarze Kurdej-Szatan! [wiek, waga, mąż, TVP, Taniec z Gwiazdami]

Barbara Kurdej-Szatan polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Popularność przyniosła jej seria reklam sieci Play, gdzie od wielu lat wciela się w rolę konsultantki. Aktorkę możemy oglądać w uwielbianym przez widzów serialu „M jak Miłość”. Już za niedługo zadebiutuje na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”.

Barbara Kurdej-Szatan: wiek, wzrost, waga, wykształcenie

Aktorka przyszła na świat 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Barbara ma 170 cm wzrostu, a zapytana podczas jednego z wywiadów ile waży, z uśmiechem na ustach wymigiwała się od odpowiedzi, jednak w końcu wyznała, że jej waga to trochę więcej niż 50 kilo. Barbara od dziecka marzyła, żeby profesjonalnie zająć się śpiewaniem. Po skończonym liceum podjęła decyzję o zdawaniu do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Barbara Kurdej-Szatan: kariera

W latach 2008-2010 była aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Od 2010 roku występuje w Teatrze 6. piętro.
Od 6 lat możemy oglądać ją w roli konsultantki ds. sprzedaży w serii spotów reklamowych sieci Play, gdzie z udziałem wielu gwiazd tworzy serię „Gwiazdy przeszły do Play”.
W 2014 roku zagrała jedną z głównych ról w komedii romantycznej „Dzień dobry, kocham cię!”. Do filmu nagrała również piosenkę wraz z Liberem o tym samym tytule. W tym samym roku wcieliła się w rolę Joanny Chodakowskiej (Tarnowskiej) w serialu „M jak Miłość”, w którym gra do dziś. Zagrała również w takich produkcjach jak: „Wkręceni 2”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, ” Narzeczony na niby” i ” Pech to nie grzech”. W 2017 roku zagrała w serialu Polsatu „W rytmie serca”, gdzie wcieliła się w postać Marii Biernackiej.

Barbara Kurdej-Szatan: TVP

Barbara była prowadzącą jednych z największych programów w naszym kraju. „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, „Dance, Dance, Dance”. Po zwolnieniu jej z Telewizji Polskiej wraz z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadziła koncert „Przebojowe Opole”.

Barbara Kurdej-Szatan: mąż, dziecko

Aktorka od 2011 roku jest żoną wokalisty zespołu RH+ Rafała Szatana. W 2012 roku na świecie przywitali swoją córeczkę Hannę.

Barbara Kurdej-Szatan: Taniec z Gwiazdami

Będzie to bez wątpienia hit jesiennej 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Na parkiecie zobaczymy zarówno Barbarę, jak i jej męża Rafała. Małżonkowie będą ze sobą konkurować!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry