Michał Skubida: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

8 maja 2024
Przez: : K.M.

Kolejnym z finalistów uwielbianego przez miliony telewidzów programu „Mam talent 15” jest Michał Skubida. Poznajcie szczegółowe informacje na jego temat.

Michał Skubida: wiek

Uczestnik programu „Mam talent” ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Jest zawodowym iluzjonistą, a tej wyjątkowej sztuki uczy się od najmłodszych lat. Ogromne wrażenie zrobił na nim film „Wielki Szu”, a dokładnie zaimponowały mu sztuczki, jakie możemy tam zobaczyć.

Michał Skubida: kariera

Początkowo sztuki iluzji uczył się z forum internetowym czy platformie „YouTube”, a następnie zaczął trafiać na spotkania iluzjonistów. Aby stać się zawodowym iluzjonistom, Michał musiał uczyć się wiele lat i ciężko pracować. Niezwykłe pokazy iluzjonisty możemy podziwiać na „TikToku” czy „YouTubie”, a także często możemy go spotkać podczas imprez firmowych, urodzinowych czy weselach.

Michał podczas półfinału oczarował widzów i jury iluzją karcianą, zdobywając największą liczbę głosów poprzez SMS-y. W tym samym odcinku jury wyłoniło kolejnego finalistę, a jest nim wokalista Teo Tomczuk, który powalczy o wygraną w wielkim finale.

Michał Skubida: Mam talent 15

„Mam talent” to program telewizyjny typu reality show, który z każdym odcinkiem przyciąga przez telewizory miliony widzów. Show emitowane jest od 2008 roku na antenie „TVN”. Do programu zgłaszają się osoby prezentujące swoje niezwykłe możliwości artystyczne. Podczas castingów jury wybiera uczestników, którzy zawalczą o wejście do finału, a następnie o nagrodę główną. Zwycięzca otrzymuje nagrodę w wysokości 300 000 złotych, a o innych nagrodach decyduje producent wykonawczy programu. W jury najnowszej edycji programu zobaczymy: Marcina Prokopa, Agnieszkę Chylińską i Julię Wieniawę, a jako prowadzących Jana Pirowskiego i Agnieszkę Woźniak-Starak.

Zobacz także: Poznajcie wszystkich zwycięzców polskiej edycji programu rozrywkowego „Mam talent”

Michał Skubida: Instagram

Michał na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „mskubida”. Ilość obserwujących go osób obecnie wynosi 8799, ale jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej