Nina Stec: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

8 maja 2024
Przez: : K.M.

Kolejną z finalistek piętnastego sezonu programu rozrywkowego „Mam talent” jest Nina Stec. Jej występ w półfinale był spektakularny! Koniecznie zobaczcie szczegółowe informacje na jej temat.

Nina Stec: wiek

Nina ma 20 lat i pochodzi z Tuszy Śląskiej, a na co dzień mieszka w Krakowie. Uczy się tam zaocznie w policealnej szkole artystycznej na kierunku choreografia, a także pracuje jako trenerka tańca. Swój talent zaczęła rozwijać już w wieku 4 lat, kiedy to mama zaprowadziła ją na casting do zespołu „Miraż”. Nina związana była z nimi przez 12 lat, a na swoim koncie ma tytuł Mistrzyni Świata i Polski.

Nina Stec: kariera

Podczas castingu do „Mam talent” Nina zachwyciła jury swoim niecodziennym układem choreograficznym, ale także doskonałą precyzją i energią.

„Słuchaj, no jesteś idealnym połączeniem aktorstwa, świetnego poczucia rytmu, tańca. Świetnie się ciebie ogląda, ty z dużą lekkością tańczysz. Genialny występ, uśmiałam się, naprawdę świetnie się bawiłam”– podsumowała Julia Wieniawa występ Niny

„Czasem mamy takich uczestników, którzy nam rozkwitają po jakimś momencie. Ty od pierwszego palca u nogi, który się pojawił, już jak wchodziłaś, to już się działa nieprawdopodobna historia na tej scenie. Pięknie przygotowany, starannie, profesjonalnie zrobiony występ. Jesteś takim klasycznym przykładem uczestnika, który może zgarnąć naprawdę wszystko w naszym programie” – skomentowała Agnieszka Chylińska

W półfinałowym występie artystki również nie zabrakło ogromnych emocji i zaskoczeń. Ninę będziemy mogli oglądać w wielkim finale „Mam talent 15”, jesteśmy pewni, że jej występ na pewno zaskoczy!

Nina Stec: Mam talent 15

Program „Mam talent” od prawie 16 lat emitowany jest na antenie „TVN” i z każdym odcinkiem przyciąga coraz więcej widzów przed telewizory. Do programu zgłaszają się utalentowani uczestnicy, którzy pragną zaprezentować swoje niezwykłe możliwości artystyczne. Zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 300 000 złotych. Jako prowadzących w tym sezonie zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego, a w jury: Agnieszkę Chylińską, Julię Wieniawę i Marcina Prokopa.

Zobacz także: Teo Tomczuk – informacje o jednym z finalistów piętnastej edycji programu “Mam talent”

Nina Stec: Instagram

Nina na „Instagramie” występuje pod nazwą „ninaninsonstec”. Ilość obserwujących ją osób obecnie wynosi 6807, ale jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej