Teo Tomczuk: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

8 maja 2024
Przez: : K.M.

Teo Tomczuk to bardzo młody i utalentowany artysta, który robi ogromną karierę w Norwegii, a teraz jest czas, aby poznała go cała Polska. Poznajcie szczegółowe informacje na temat finalisty piętnastej edycji programu telewizyjnego „Mam talent”.

Teo Tomczuk: wiek

Uczestnik show „Mam talent” ma 17 lat i urodził się w Norwegii, ale jego rodzina pochodzi z Lubiechowa w gminie Małomice. Od zawsze w jego życiu gościła muzyka, gdy miał 11 lat po raz pierwszy wystąpił przed publicznością podczas konkursu talentów. Wtedy właśnie dostał pierwsze owacje na stojąco i zrozumiał, że to jest to, co chce w życiu robić.

Teo ma na swoim koncie nagrody w kategorii „odkrycie roku” przyznawane przez rozgłośnię radiową w Norwegii. Jego piosenki przez długi czas utrzymywały się na listach przebojów. Co więcej, doskonale odnalazł się w roli aktora, gra w serialu młodzieżowym „Rykter”.

Teo Tomczuk: kariera

Podczas castingu do „Mam talent” Tomczuk wykonał utwór KALEO „Way Down We Go”, tym występem nie tylko oczarował telewidzów, ale jury i prowadzących.

Podczas półfinału Teo zaśpiewał własny utwór „Wake Up”. Jego występ był niesamowity, a jurorzy nie kryli swojego zadowolenia:

„Jesteś artystą gotowym na sukcesy!” – skomentowała Agnieszka Chylińska

„Dzisiejszy występ pokazał, że jesteś pełnowymiarowym artystą” – powiedziała Julia Wieniawa, zdradziła również, że miała małe obawy, że jego występ castingowy będzie „jednorazowym strzałem”

Teo Tomczuk: Mam talent 15

„Mam talent” to wyjątkowo pasjonujący program typu talent show, który emitowany jest od 2008 roku na antenie „TVN”. W show jurorzy poszukują najbardziej utalentowanych osoby w Polsce, które zachwycą wszystkich swoim talentem. Zwycięzca programu otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 300 000 złotych oraz inne, o których decyduje producent programu. W jury zobaczymy niezmiennie Agnieszkę Chylińską oraz Julię Wieniawę i Marcina Prokopa, a jako prowadzących Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego.

Zobacz także: Jak zmieniła się Klaudia Kulawik wybitna artystka z programu „Mam talent”

Teo Tomczuk: Instagram

Na „Instagramie” artysta występuje pod nazwą „teotomczuk”, ilość jego followersów z dnia na dzień się zmienia. Obecnie ma ich ponad 24 tysiące!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej