Szymon Karaś: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

18 stycznia 2022
Przez: : KS

Szymon Karaś to rolnik, którego telewidzowie mają okazję poznać w programie Farma. To właśnie on będzie jedną z osób, które będą trzymały pieczę nad poczynaniami uczestników produkcji. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Szymon Karaś: wiek

Jeśli zastanawiacie się, co wiemy o jednym z współprowadzących Farmę, doskonale trafiliście! Mianowicie, Szymon ma 31 lat, a mieszka nieopodal tytułowego gospodarstwa, w którym rozgrywa się cała akcja programu.

W rodzinnym Sierakówku gospodarstwo rolne prowadzi już od dziesięciu lat. Co ciekawe, jest piątym pokoleniem w jego rodzinie, które się tym zajmuje. Na swojej pracy zna się doskonale, ponieważ przebywał tam od najmłodszych lat.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem Kamili, w której jest zakochany od lat i ojcem Julii i Kacpra.

Zobacz także: Co wiemy o Beacie Lisowskiej z Farmy?

Szymon Karaś: Farma

Niewątpliwie, uczestnicy Farmy będą mogli liczyć na wsparcie i podpowiedzi ze strony Szymona. W końcu doświadczenie, jakim może się pochwalić jest naprawdę ogromne. Jego gospodarstwo skupia się przede wszystkim na produkcji mleka. Ponadto, uprawia zboże i kukurydzę.

Nie da się ukryć, że każdy dzień na roli wymaga ciężkiej pracy. Począwszy od wczesnych pobudek, które dla niektórych mogą być problemem. Zdarza się, że obowiązki, które wykonują rolnicy trwają do późnych godzin wieczornych. Mimo to, Szymon nie narzeka, a praca, którą wykonuje sprawia mu wiele satysfakcji.

Rolnik nie ukrywa, że jednocześnie praca jest dla niego pasją. Jest wielkim fanem zwierząt i nigdy nie dopuściłby, aby w jakiś sposób mogły ucierpieć lub być traktowane w nieodpowiedni sposób.

W związku z tym, że jego gospodarstwo jest położone nieopodal farmy, gdzie odbywa się program, Szymon może trzymać pieczę nad wszystkim, co się tam dzieje. To on będzie rozdzielał zadania i sprawdza, jak zostały wykonane.

Szymon Karaś Farma
Rolnik Szymon z Farmy

Szymon Karaś: Instagram

Szymon prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @szymon_farma. Jesteśmy pewni, że w Farmie zyska wielu fanów!

źródło: Instagram Farmy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz