Oliwia Miś: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

17 maja 2024
Przez: : K.M.

Jedną z finalistek najnowszej piętnastej edycji programu telewizyjnego „Mam talent” jest Oliwia Miś. Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na jej temat.

Oliwia Miś: wiek

Oliwia ma 16 lat i pochodzi z miejscowości Lisia Góra. Jest uczennicą ogólnokształcącej szkoły muzycznej, na wydziale wokalistyki jazzowej oraz klasyki. Na co dzień uczy się także gry na gitarze oraz pianinie. Nastolatka ma już na swoim koncie pierwszy singiel „Lżej”. Oliwia uwielbia także szydełkować.

Pasję do muzyki zawdzięcza mamie, to właśnie ona zapisała ją na pierwsze zajęcia wokalne i do szkoły muzycznej. Po śmierci mamy dziewczyną zajęli się starsi bracia, to oni teraz dają jej ogromne wsparcie. To tragiczne wydarzenie znalazło odzwierciedlenie w jej muzyce.

Oliwia Miś: kariera

Podczas castingu uczestniczka podbiła serca jurorów, prowadzących i widzów swoim niezwykłym głosem i osobowością sceniczną.

„Sprowadziłaś na mnie naprawdę całą kaskadę emocji. Jest w Tobie tyle takiej pięknej ulotności i kruchości” – wyznała Wieniawa

„Czuję się tak mocno zaszczycona tym, że mogę sobie teraz siedzieć i patrzeć na młodą wokalistkę. Gdybym była Twoją mamą, to bym powiedziała, że jestem z Ciebie bardzo dumna. Mam ciarki, dałaś mi dużo radości i cieszę się, że dzisiaj tak pięknie, takie młode dziewczyny śpiewają” – powiedziała Agnieszka Chylińska

W półfinale nie mogło być inaczej. Oliwia po raz kolejny oczarowała nas wszystkich i ogromnie poruszyła swoim występem. Jej wykonanie jurorzy podsumowali następująco:

“Mocne, powiem ci Oliwia, bardzo mocne. Ja tak bym chciała dla ciebie, dzieciaku, żeby te wszystkie rany zamieniły się w perły. Chciałabym, żeby wszystko to, co było dla ciebie trudne, smutne, przejmujące, żeby kiedyś dało ci siłę do tego, żebyś tak pięknie rozkwitała jak teraz dzisiaj na tej scenie” – wypowiedź Chylińśkiej

“Jestem wzruszona, bo tak sobie pomyślałam, że ten występ jest o tęsknocie, o bólu i nieobecności, ale dla mnie jest też o docenieniu tego, co mamy, bo to tak szybko odchodzi… “Z piękną finezją opowiadasz o wszystkich trudnych emocjach” – podsumowała Wieniawa

View this post on Instagram

A post shared by Oliwia Miś (@oliwia__mis)

Oliwia Miś: Mam talent 15

„Mam talent” to program typu reality show, który co sezon znajduje niezwykły talent spośród tysiąca uczestników. Program emitowany jest od września 2008 roku na antenie „TVN”. W najnowszej edycji jako jurorów zobaczymy Agnieszkę Chylińską, Julię Wieniawę i Marcina Prokopa, a jako prowadzących Jana Pirowskiego i Agnieszkę Woźniak-Starak. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 300 000 złotych.

Zobacz także: Nina Stec – informacje na temat finalistki 15. edycji programu „Mam talent”

Oliwia Miś: Instagram

Uczestniczka programu na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „oliwia_mis”. Ilość jej followersów obecnie wynosi niecałe 19 tysięcy, ale na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej