Kim jest partner Karoliny Gilon? Prowadząca “Love Island” potwierdziła związek z uczestnikiem!

4 marca 2024
Przez: : M.J

Karolina Gilon niedawno ujawniła, że jest szczęśliwie zakochana. Choć tożsamość jej partnera była dotąd owiana tajemnicą, to internauci szybko zaczęli podejrzewać, że jest nim uczestnik “Love Island”. Teraz prowadząca randkowe show zdecydowała się to potwierdzić. Co więcej, zdradziła, jak zaczęła się ich relacja.

Kim jest partner Karoliny Gilon?

Prowadząca “Love Island” najpierw zaczęła dzielić się swoim szczęściem na Instagramie, publikując zdjęcia z egzotycznego wypoczynku. Taki sam kadr pojawił się także na profilu uczestnika “Love Island”, co nie pozostawiało złudzeń, że są w tym samym miejscu. Mimo że Gilon dotychczas nie ujawniała tożsamości ukochanego, internauci szybko doszli do wniosku, że jest to uczestnik  “Love Island”.

InstaStories prezenterki sugerowały, że serce Gilon zostało zdobyte przez Mateusza Świerczyńskiego, który wziął udział w siódmej edycji programu.

Gilon spotyka się z uczestnikiem “Love Island” / fot. Instagram.
Gilon spotyka się z uczestnikiem “Love Island” / fot. Instagram.

W wywiadzie z końca 2023 roku Gilon zdradziła, że jest zakochana i jej serce należy do mężczyzny, który wcześniej był jej przyjacielem. Celebrytka nie kryła radości z takiego obrotu spraw, mówiąc wprost, że dosięgła ją “strzała Amora”.

“Jesteśmy w sobie zakochani. Wiem, że przetrwamy wszystko. […] Skupiamy się na sobie. Sami jesteśmy zaskoczeni, że się w sobie zakochaliśmy. Jesteśmy w szoku. To była prawdziwa strzała Amora. Ja się zakochałam po uszy”

Teraz już wiadomo, że to Świerczyński, który wcześniej związany był m.in. z Sandrą Dorsz, stał się nowym wybrankiem prezenterki. Więcej na ten temat Karolina Gilon zdradziła w rozmowie z Wiktorem Krajewskim dla tygodnika Wprost. Jak się okazuje, to ona wyszła pierwsza z inicjatywą.

Czułam się podrywana, ale udawałam, że nie dostrzegam tego, że Mateusz stara się mnie poderwać. (…) Przyszedł niespodziewanie dzień, gdy zadałam sobie pytanie, dlaczego mam bronić się przed tym, co dzieje się między nami. Napisałam do Mateusza, że grają w kinie fajny film i żebyśmy na niego poszli. “Jutro?”, zapytał mnie. A ja odpowiedziałam mu: “Nie, dziś”. I poszliśmy na “Oppenheimera”

Przypomnijmy, że Mateusz Świerczyński w programie miał burzliwy związek z Alicją Ostrouch, który rozwinął się i zakończył w szybkim tempie. Po opuszczeniu programu przez dziewczynę, Świerczyński znalazł pocieszenie w ramionach Sandry Dorsz, znanej z udziału w “Top Model”. Para dotarła aż do finału, ale niestety nie zdobyła głównej nagrody. Mimo to pozostawali razem przez kilka miesięcy, zanim ogłosili swoje rozstanie.

Kiedy Love Island 9?

Warto również dodać, że program “Love Island” szykuje się do powrotu na antenę TV4. Nabór do dziewiątej edycji został ogłoszony w listopadzie 2023 roku, a premiera zaplanowana jest na 4 marca o godzinie 22.00.

ZOBACZ TAKŻE: „Love Island 8”: Gilon skomentowała „aferę” z Jaqueline. Bartek ostro skomentował słowa prowadzącej!

Karolinie i Mateuszowi życzymy szcześcia!

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej