Kim jest partner Mai Hyży? Jak się poznali i co o nim wiadomo?

31 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Według nowych doniesień mediów, Maja Hyży i jej partner wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Kim jest ukochany wokalistki, która niegdyś była żoną Grzegorza Hyżego?

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Ciąża Mai Hyży

Maja Hyży od kilku lat obecna jest w polskim show-biznesie. Wszystko rozpoczęło się od udziału muzycznym talent show X Factor. Wokalistka pojawiła się w programie razem ze swoim mężem Grzegorzem i co ciekawe, oboje zakwalifikowali się do odcinków finałowych.

Maja i Grzegorz doczekali się bliźniąt Alexandra i Wiktora, lecz para rozstała się niedługo po udziale w popularnym programie.

Grzegorz związał się ze znaną prezenterką Agnieszką Popielewicz i niedawno na świecie pojawiło się ich pierwsze wspólne dziecko – synek Leon. Serce Mai także jest zajęte. Wokalistka spotyka się z Konradem Kozakiem. W połowie lipca 2020 Maja Hyży urodziła dziecko, które jest owocem ich miłości.

Piosenkarka będzie jedną z gwiazd, które wezmą udział w koncercie Sylwestrowym stacji TVP w Zakopanem. Dzień przez muzycznym widowiskiem wyszło na jaw, że Maja jest w ciąży. Na zdjęciach z prób do koncertu fotoreporterzy dopatrzyli się wyraźnie zaokrąglonego ciążowego brzucha. Agent Hyży rozmowie z Plotkiem miał potwierdzić, że piosenkarka spodziewa się dziecka i jest w 4. miesiącu ciąży.

Kim jest chłopak Hyży?

Maja Hyży od pewnego czasu związana jest z Konradem Kozakiem, który jest ojcem jej córeczki Antosi. Piosenkarka wielokrotnie wypowiadała się ma temat swojego ukochanego i podkreślała, że jest dla niej wsparciem nie tylko w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jaki był początkiem ich związku? Okazuje się, że partner Mai był jej sąsiadem, a ich znajomość rozpoczęła się od zwykłego ”dzień dobry”.

“Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko dzień dobry i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można” – wspominała jakiś czas temu Maja

Zobacz także: Maja Hyży opowiedziała o bolesnej utracie ciąży.

Okazuje się, że Maja i Konrad są już zaręczni. Mimo iż piosenkarka nie chwalila suę tym publicznie, menadżer Hyży potwierdzili te doniesienia w jednym z wywiadów.

“Maja jest już zaręczona od 4 miesięcy z Konradem, ojcem ich półtorarocznej Tosi, z którym są w szczęśliwej relacji już ponad 2 lata. Maja nie miała potrzeby ujawniania zaręczyn, które miały miejsce już jakiś czas temu” – wyznał menadżer Mai r rozmowie z Pudelkiem

Maja Hyzy i  Konrad
Maja hyzy na zdjęciu z partnerem

źródło: Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej