Maja Hyży jest w ciąży! Mamy zdjęcia! Wiadomo, który to miesiąc!

30 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Kolejna wspaniała nowina w polskim show- biznesie. Była żona Grzegorza Hyżego spodziewa się dziecka! Menadżer artystki zdradził, że piosenkarka jest w ciąży. Maja Hyży ponownie zostanie mamą. Wiadomo także, który miesiąc!

Dzieci Mai Hyży

Maja Hyży swoją karierę rozpoczęła od udziału w muzycznym talent show X Factor, gdzie brała udział wraz ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży, z którym ma dwóch synów Alexandra i Wiktora. Para rozstała się niedługo po programie, a wokalista związał się z prezenterką Agnieszką Popielewicz. Aktualnie artystka jest w związku z Konradem Kozakiem, z którym ma córeczkę Antoninę, która urodziła się w lipcu 2020 roku.

Niedawno, Agnieszka Hyży, obecna żona Grzegorza urodziła synka Leona. Jak się teraz okazuje kolejnego dziecka spodziewa się również Maja. Fani artystki spekulowali na temat jej ciąży już jakiś czas temu, gdy Maja dodała do swojej galerii na Instagramie zdjęcie w sukience, która uwydatniła zaokrąglony brzuszek. Najwyraźniej internauci nie mylili się i rzeczywiście Hyży jest w ciąży.

Maja Hyży jest w ciąży!

Podczas prób do Sylwestra Marzeń z Dwójką, na którym ma wystąpić Maję, reporterzy dopatrzyli się wystającego brzuszka. Co więcej, informację o ciąży gwiazdy potwierdził także jej menadżer. Zdradził również, że Hyży aktualnie jest w czwartym miesiącu ciąży. Zobaczcie zdjęcia ciężarnej Mai!

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zobacz także: Maja Hyży o ciąży Agnieszki Hyży

Inny z portali natomiast twierdzi, że artystka planuje ogłosić ciążę podczas sylwestrowego występu na scenie w Zakopanem. Ma się to odbyć w spektakularny sposób, jednak nie podano szczegółów.

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy!

Źródło: Plotek, Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej