Przemysław Rudzki: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

21 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

„Kanał Zero” to kanał internetowy, który z każdym dniem zyskuje coraz więcej fanów. Do współprowadzących dołączył Przemysław Rudzki. Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Przemysław Rudzki: wiek

Dziennikarz urodził się w Czeladzi w 1977 roku.

Przemysław Rudzki: kariera

Przemysław od wielu lat związany jest z piłką nożną. Jest komentatorem w największej sportowej stacji „Canal+”, gdzie komentuje mecze ligi angielskiej, a także pracuje przy najważniejszych wydarzeniach sportowych w Polsce i na świecie. Przez wiele lat dziennikarz i redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, niegdyś był także dziennikarzem w „newonce.sport”. Rudzki współpracował także z takimi markami jak: „Samsung” czy „ETOTO”.

47-latek jest także autorem powieści obyczajowo-sportowych: „Zapiski z Królestwa”, „Gracz” oraz „Futbol i cała reszta”. Od lat tworzy własny kanał na „YouTube”, gdzie porusza tematykę futbolu na Wyspach Brytyjskich. Jego kanał subskrybuje ponad 40 tysięcy internautów.

Przemysław Rudzki: Kanał Zero

„Kanał Zero” to kanał internetowy na platformie „YouTube”, którego założycielem jest Krzysztof Stanowski. Oficjalne rozpoczęcie projektu zostało ogłoszone w listopadzie ubiegłego roku, a trzy miesiące później odbyła się transmisja na żywo. Pierwszym gościem, który został zaproszony do jednego z programów, był Andrzej Duda. „Kanał Zero” to kanał o tematyce ogólnej, a cykle programowe są z takich dziedzin jak: ekonomia, sport, prawo, rozrywka, polityka, militaria, nauka czy informacje ze świata. Oprócz Stanowskiego i Rudzkiego w „Kanale Zero” zobaczymy również: Izabellę Krzan, Wojciecha Kowalczyka, Marcina Matczaka, Tedego, Marcina Mellera, Roberta Mazurka, Rajmunda Andrzejczaka i wielu, wielu innych.

Kanał zebrał już ponad milion subskrybentów i ponad 100 milionów wyświetleń zamieszczonych tam materiałów.

Zobacz także: Maciej Dąbrowski – szczegółowe informacje na temat jednego ze współprowadzących na kanale internetowym „Kanał Zero”

Przemysław Rudzki: Instagram

Przemek na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „rudzki77”. Ilość jego followersów z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 38 tysięcy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej