Rafał Zaorski: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

17 maja 2024
Przez: : K.M.

Jednym ze współprowadzących na nowym kanale internetowym „Kanał Zero” jest Rafał Zaorski. Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Rafał Zaorski: wiek

Przedsiębiorca urodził się 22 października 1978 roku. Rafał bardzo ceni sobie prywatność i niestety w sieci nie znajdziemy wiele na temat jego wykształcenia.

Rafał Zaorski: kariera

46-latek swoją karierę rozpoczynał w serwisie komputerowym oraz projektował strony internetowe, obecnie jest inwestorem, spekulantem i przedsiębiorcą, a także jest właścicielem grupy o nazwie „TJS – Trading Jam Session”. Natomiast, już jako 19-latek swoje siły skoncentrował na inwestowaniu.

Życie prywatne, wykształcenie oraz majątek Rafała jest owiany wielką tajemnicą. Wiemy, tylko tyle, że w maju dwa lata temu na portalu „X” Rafał zarobił 44 miliony złotych na obstawieniu spadku kryptowalut.

Rafał Zaorski: Kanał Zero

„Kanał Zero” to kanał internetowy, który z każdym dniem zyskuje coraz więcej fanów. Kanał założony został przez dziennikarza i przedsiębiorcę Krzysztofa Stanowskiego, który przeszedł z innego kanału „Kanał Sportowy”. Na platformie „YouTube” zaczął działać od lutego tego roku poprzez transmisję na żywo, a prowadzącym był Stanowski i Przemysław Rudzki. Co ciekawe, pierwszym gościem „Kanału Zero” był prezydent Andrzej Duda.

„Kanał Zero” może pochwalić się długą listą programów z takich dziedzin jak: medycyna, rozrywka, sport, prawo, przyroda, ekonomia, militaria, rynek czy gospodarka. Jako prowadzących zobaczymy: Stanowskiego, Rudzkiego, Matczaka, Tedego, Andrzejczaka, Mazurka, Bojke, Mellera i wielu, wielu innych. Kanał internetowy zebrał ponad milion subskrybentów i ponad 100 milionów wyświetleń zamieszczonych tam materiałów.

Zobacz także: Przemysław Rudzki – szczegółowe informacje na temat współprowadzącego na „Kanale Zero”

Rafał Zaorski: Instagram

Na portalu „Instagram” Rafał regularnie prowadzi swój profil, a znajdziemy go tam pod nazwą „zaorski.rafal”. Ilość jego followersów z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 100 tysięcy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej