Robert Mazurek: [wiek, kariera, Kanał Zero, Instagram]

29 marca 2024
Przez: : K.M.

Robert Mazurek to jeden ze współprowadzących na “Kanale Zero”. Nowy kanał internetowy z każdym dniem zdobywa coraz większą popularność. Koniecznie sprawdźcie szczegółowe informacje na temat dziennikarza.

Robert Mazurek: wiek

Mężczyzna urodził się w Lidzbarku Warmińskim 17 września 1971 roku. Ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku dziennikarstwo.

Robert Mazurek: kariera

53-latek swoją karierę rozpoczął od współpracy z “Tygodnikiem Powszechnym”, “Rzeczpospolitą” i “Dziennikiem”, gdzie publikowane były jego reportaże i felietony z podróży. W późniejszych latach był zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Film”, prowadził program “Lekka jazda Mazurka i Zalewskiego”, prowadzi audycję “Poranna Rozmowa w RMF FM” i wiele, wiele innych sukcesów ma na swoim koncie. Mazurek został laureatem “Złotej Ryby” dla najlepszego felietonisty, a tygodnik “Wprost” sklasyfikował go na liście “50 najbardziej wpływowych Polaków”.

Od 2021 roku działał w serwisie “YouTube” na kanale “Kanał Sportowy”, gdzie ze Stanowskim współprowadził program “Mazurek & Stanowski”. Na kanale w satyryczny sposób komentowali bieżące sytuacje społeczno-polityczne, wydarzenia z kraju i ze świata. W lutym 2024 roku ten program kontynuowany jest na nowym kanale “Kanał Zero”, który założył Krzysztof Stanowski.

Robert Mazurek: Kanał Zero

Lubicie oglądać wywiady ze znanymi osobami? Z pewnością spodoba Wam się nowa produkcja na “YouTube”. “Kanał Zero”, bo taką nazwę nosi projekt stworzony przez Krzysztofa Stanowskiego, z każdym dniem przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polityka, finanse, rozrywka, sport, nauka i wiele innych. Na te tematy wypowiadają się znani i cenieni eksperci, m.in. Tadeusz Rożek, Bogusław Leśnodorski, gen. Rajmund Andrzejczak czy Marcin Matczak. Jesteśmy pewni, że kanał z każdym dniem będzie zdobywał nowych fanów i coraz więcej subskrybentów.

Zobacz także: Bogusław Leśnodorski – szczegółowe informacje na temat współprowadzącego program na kanale internetowym “Kanał Zero”

Robert Mazurek: Instagram

Dziennikarz na portalu “Instagram” występuje pod nazwą “mazr0b”. Ilość obserwujących go osób obecnie wynosi 4372, ale na tej liczbie z pewnością się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej