Robert Stockinger: [wiek, kariera, Pytanie na śniadanie, Instagram]

31 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Robert Stockinger to kolejny z gospodarzy popularnego porannego programu Pytanie na śniadanie. Sprawdźcie szczegółowe informacje na temat dziennikarza.

Robert Stockinger: wiek

Mężczyzna urodził się 20 marca 1988 roku w kanadyjskim Toronto. W Kanadzie spędził zaledwie dziesięć miesięcy życia, a następnie wraz z rodzicami przeprowadził się do Polski. Robert jest synem znanego aktora Tomasza Stockingera, który ogromną sławę zdobył w serialu Klan. Dziennikarz nie raz wyznawał w wywiadach, że przez sławę ojca miał bardzo trudne dzieciństwo.

W życiu prywatnym związany jest z dziennikarką Patrycją Drozd. W 2014 roku Robert oświadczył się swojej ukochanej i rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Patrycja i Robert są rodzicami 7-letniej Oliwii i 3-letniego Adama.

Robert Stockinger: kariera

Stockinger od 2014 związany jest ze stacją TVN, gdzie współprowadził program Dzień dobry TVN, Dzień dobry Wakacje oraz Ugotowani w parach, gdzie występował wraz z żoną. Niedawno do mediów dotarła informacja, że Robert rozstał się z TVN i pojawi się w gronie prowadzących Pytanie na śniadanie.

Robert Stockinger: Pytanie na śniadanie

Chyba każdy z nas zna program Pytanie na śniadanie, który od lat emitowany jest na antenie TVP2. Każdego poranka najlepsi prezenterzy w Polsce wraz ze swoimi gośćmi poruszają rozmaite tematy z życia codziennego, przekazywane nam są porady z różnych dziedzin czy poznamy plotki z życia gwiazd. Jako prezenterów mogliśmy podziwiać: Izabellę Krzan, Tomasza Kammela, Marcelinę Zawadzką, Kasię Cichopek, Przemysława Babiarza, Łukasza Nowickiego i wiele, wiele innych. Obecnie w roli gospodarzy programu zobaczymy: Roberta Stockingera, Joannę Górską, Klaudię Carlos, Eoberta Eld Gendy, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza. Pytanie na śniadanie możemy oglądać codziennie od godziny 7:30.

Zobacz także: Awantura na planie jednego z odcinków Pytanie na śniadanie!

Robert Stockinger: Instagram

Dziennikarz chętnie prowadzi swój profil na portalu Instagram. Znajdziemy go tam pod nazwą @rob_stocky, a ilość jego followersów osiągnęła już 23 tysiące osób. Na tej liczbie zdecydowanie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej