Kim jest tajemnicza partnerka Chajzera? Już wszystko jasne…

6 czerwca 2022
Przez: : M.J

W ostatnich dniach bardzo głośno jest na temat Filipa Chajzera i jego tajemniczej nowej partnerki, z którą został przyłapany podczas wieczornego spotkania. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziennikarz od lat związany jest z Małgorzatą Walczak, matką swojego syna – Aleksandra. Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera i co wiadomo na jej temat? Zobaczcie!

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – rozstanie

Od kilku tygodni media żyją rozstaniem Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak. Przypominamy – dziennikarz został nakryty przez paparazzi jednego z tabloidów na wieczornym spotkaniu z tajemniczą kobietą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Filip od lat związany jest z Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się synka Aleksandra. Informacja jaka obiegła media mówiła, że partnerka Filipa nie była świadoma, że w życiu jej partnera pojawiła się nowa kobieta, a o całej sytuacji dowiedziała się z tabloidów. Dziennikarz natomiast przyznał, że do rozstania z matką jego syna doszło przed publikacją zdjęć.

Zobacz także: Oświadczenia Chajzera i Walczak. To definitywny koniec ich związku?

Chajzer Filip
Filip Chajzer

Zobacz także: Małgorzata Walczak komentuje rozstanie z Chajzerem

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?

Wiele osób zastanawia się, kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera. Jak donosi Plotek, nową partnerkę z dziennikarzem najpierw łączyły jedynie zawodowe sprawy. Z czasem para zaczęła się przyjaźnić, aż w końcu połączyło ich silniejsze uczucie:

“Filip zna się z nową przyjaciółką od ponad roku. Przynosiła mu garnitury do studia „Dzień Dobry TVN”. Pracowała bowiem u projektanta, u którego ubierał się Filip. I długo ich kontakt był tylko zawodowy. Potem zakolegowali się, zaprzyjaźnili. Z czasem zobaczyli, jak wiele ich łączy, jak doskonale rozumieją się, gdy rozmawiają na wszystkie tematy świata

Jak donosi informator portalu, para jest ze sobą od trzech miesięcy. Nowa partnerka Filipa nie jest typem osoby, która dąży do sławy, woli pozostać w cieniu z dala od show-biznesu:

“Przyjaciółka Filipa jest wrażliwą, skromną dziewczyną, zupełnie nie ma parcia na szkło. To w niej Filipa ujęło. Kilka miesięcy temu dopiero pojawiło się między nimi uczucie. Spotykają się od około trzech miesięcy. Okazuje się, że projektant, dzięki któremu Filip poznał uroczą przyjaciółkę, ma szczęście do kochliwych gwiazdorów. Ubiera się u niego też Antek Królikowski”

Myślicie, że to coś poważnego?

Źródło: Akpa, Instagram Filipa Chajzera, Plotek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej