“Mam talent”: Pamiętacie Klaudię Kulawik? Zobaczcie, jak się zmieniła!

27 listopada 2021
Przez: : M.J

Bez wątpienia Klaudia Kulawik to jedno z największych odkryć pierwszej edycji programu Mam talent. Zapewne widzowie tego talent-show pamiętają małą dziewczynkę z potężnym dojrzałym głosem, która wzruszyła wykonaniem piosenki Dziwny jest ten świat. Jak prezentuje się po latach? Zobaczcie!

Klaudia Kulawik w Mam talent

Ponad 10 lat temu w 2008 roku na naszych ekranach mogliśmy oglądać pierwszą edycję Mam talent. To właśnie tam jednym z odkryć była wówczas 11-letnia dziewczynka, która swoim potężnym głosem podbiła serca widzów i jurorów. Na swój warsztat wzięła utwór Czesława Niemena Dziwny jest ten świat, którym wzruszyła nawet jurorkę Agnieszkę Chylińską. Doszła do finału, gdzie zajęła drugie miejsce i zniknęła na parę dobrych lat z polskiej sceny muzycznej.

Zobacz także: Wszyscy zwycięzcy programu Mam talent! Pamiętacie?

Klaudia Kulawik powraca z nowym singlem

Teraz po ponad dekadzie Kulawik wyrosła na przepiękną kobietę i powraca ze swoim nowym singlem. Po latach ciszy wszystko wskazuje na to, że Klaudia nie przestała zajmować się muzyką. Najlepszym dowodem jest to, że ukończyła szkołę muzyczną za granicami naszego kraju. Studiowała na prestiżowej uczelni British and Irish Modern Music Institute w Londynie.

Zobacz także: Klaudia po 11-latach wystąpiła w Mam talent!

Utwór Klaudii jest anglojęzyczny. Najciekawsze jest to, że muzykę do utworu napisała sama. Woman Phenomenally, bowiem tak brzmi tytuł najnowszego singla gwiazdy Mam talent, jest od jakiegoś już czasu dostępny na oficjalnym kanale w serwisie YouTube.

Klaudia Kulawik.
Tak teraz wygląda Klaudia Kulawik.

Od małej dziewczynki z wielkim głosem do młodej pięknej kobiety! Tak można określić przemianę Klaudii przez te lata. Mamy nadzieję, że singiel Klaudii będzie początkiem jej kariery, a Kulawik jeszcze nie raz pokaże nam swój talent wokalny i na stałe zawita w szeregi polskiego show-biznesu.

Podoba Wam się nowy singiel Klaudii?

Źródło: Instagram Klaudii Kulawik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej