Klaudia: [wiek, Rolnik szuka żony 9, partner, Instagram]

6 września 2022
Przez: : M.J

Klaudia to jedna z rolniczek, która zgłosiła się do najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony 9. Klaudia otrzymała bardzo dużą ilość miłośnych listów, czym zagwarantowała sobie udział w programie. Czy w reality-show znajdzie prawdziwą miłość? Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej osoby!

Klaudia: wiek

Klaudia jest młodą kobietą. Ma dopiero 25 lat. Pomimo tego wie, czego chce od życia. Rolniczka jest mocno związana ze swoją rodziną i gospodarstwem, które do niego należy. Jej rodzina zajmuje się własną plantacją świerków i rozwija ekologiczną hodowlę kur niosek. Oprócz tego uprawiają łubin i kukurydze, a także prowadzą miejscowy sklep spożywczy.

Sama o sobie mówi, że jest niezależna, pracowita i lubi stawiać na swoim. Choć uważa, że posiada umiejętność przyznania się do błędu, ma problem z przepraszaniem.

Klaudia: Rolnik szuka żony 9

Do programu Rolnik szuka żony 9 zgłosiła się z nadzieją na znalezienie miłości. Choć ma już za sobą jedną, która skończyła się niepowodzeniem, jak sama przyznaje, dzięki temu jest bogatsza w doświadczenia. Wymaga od mężczyzny, by z pełną świadomością przeprowadził się do niej i pokochał wiejskie życie. Marzy o dużej rodzinie, kochającym mężu i dwóch psach. Czy uda jej się znaleźć tego jedynego w programie? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Mateusz z programu Rolnik szuka żony 9?

Klaudia: partner

Jaki jest jej wymarzony typ faceta? Przede wszystkim zwraca uwagę na uśmiech, dłonie oraz wzrost. Chciałaby, żeby potencjalny kandydat na męża był od niej wyższy. Ceni sobie mężczyzn odpowiedzialnych, komunikatywnych, szczerych, zaradnych i pracowitych.

Mniejszą szansę mają u niej Panowie palący papierosy i mający przeszłość w postaci byłych żon i dzieci.

Uczestnicy programu Rolnik szuka żony 9
Klaudia z Rolnik szuka żony 9

Klaudia: Instagram

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Klaudia posiada swój profil w social mediach.

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej