Tymek Sobczyk: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

27 kwietnia 2024
Przez: : K.M.

W sobotę 20 kwietnia poznaliśmy pierwszego z finalistów najnowszej, piętnastej edycji programu „Mam Talent”. Tymek Sobczyk to bardzo utalentowany tancerz, zobaczcie, co wiemy na jego temat.

Tymek Sobczyk: wiek

Uczestnik ma 16-lat i pochodzi z Pruszkowa. Już w wieku 9 lat uczęszczał na treningi tańca nowoczesnego, obecnie uczy się w liceum filmowym w Warszawie, jednak nie wiąże swojej przyszłości z kinematografią. Pragnie zostać choreografem i tworzyć niezwykłe spektakle taneczne.

Tymek wystąpił również w programie „You Can Dance Nowa Generacja”, w pierwszej edycji doszedł do finału, a w drugiej został prowadzącym.

Tymek Sobczyk: kariera

16-latek podczas castingu do programu „Mam talent” oczarował wszystkich jurorów, którzy nie kryli swojego wzruszenia. Od jurorów padły następujące słowa:

„Najchętniej bym sobie pomilczała, wiesz. Rozbłysłeś. Nie mam słów, na to, co tutaj się wydarzyło”

„Ten występ przejdzie do historii programu. Tymek, dla mnie czas jakby się zatrzymał. Jestem absolutnie poruszona twoim występem. To było… Ten taniec był przepiękny. Dawno czegoś takiego nie widziałam”

„Przyszedłeś jak naturszczyk, który opowiada o swoich emocjach. Jesteś nagi emocjonalnie. Pokazałeś nam to swoim tańcem”

Ten występ dał mu awans do półfinału.

W półfinale nie mogło być inaczej. Tymek ponownie oczarował nie tylko jurorów, ale i telewidzów swoim niezwykłym talentem tanecznym. W swoim występie pokazał niezwykłą technikę, prawdziwe emocje i energię.

„Ciebie powinni uczynić lekturą szkolną!” – powiedział Marcin Prokop

„Ja się znowu wzruszyłam! Dotykasz takich strun bardzo wrażliwych i delikatnych…” – dodała Julia Wieniawa

Nastolatek dzięki głosom widzów dostał się do wielkiego finału programu. Już nie możemy się doczekać!

Tymek Sobczyk: Mam talent 15

„Mam talent” to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w naszym kraju. Premiera pierwszego sezonu odbyła się 2008 roku na antenie „TVN”. Do programu zgłaszają się osoby, które prezentują swoje możliwości artystyczne. Zwycięzca show otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 300 tysięcy złotych. W najnowszej serii programu w jury zobaczymy: Agnieszkę Chylińską, Julię Wieniawę i Marcina Prokopa, a jako prowadzących: Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Piorowskiego.

Zobacz także: Oto wszyscy zwycięzcy programu „Mam talent”

Tymek Sobczyk: Instagram

Finalista „Mam talent 15” na portalu „Instagram” występuje pod nazwą „stymekk”. Ilość jego followersów wynosi ponad 26 tysięcy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej