Połącz się z nami

Kim jest żona Ryana Goslinga? To znana aktorka! [ZDJĘCIA]

Ryan Gosling żona

Z życia gwiazd

Kim jest żona Ryana Goslinga? To znana aktorka! [ZDJĘCIA]

Choć większość osób ta wiadomość może nie zaskoczyć, na pewno znajdą się i tacy, którzy o tym nie wiedzą. Z kim związany jest Ryan Gosling? Jego żona to prawdziwa piękność, która na swoim koncie ma liczne role na wielkim ekranie. Zobaczcie, kim jest żona Ryana Goslinga oraz jej zdjęcia z życia prywatnego.

Ryan Gosling – kim jest?

Ryan Gosling to kanadyjski aktor, reżyser, scenarzysta i muzyk. Mężczyzna swoją aktywność zawodową rozpaczał już w 1992 roku. Mało kto wie, że zainteresował się aktorstwem, tuż po obejrzeniu filmu Rambo – Pierwsza krew. Na swoim koncie ma wiele ról, które pokochały miliony ludzi na całym świecie. Ryan bezsprzecznie może być uznawany za jednego z najbardziej lubianych i utalentowanych aktorów.

W 2007 roku został nominowany do Oscara w kategorii najlepszy aktor w filmie Szkolny chwyt, gdzie wcielił się w postać Dana Dunne’a. Po dziesięciu latach ponownie otrzymał nominację za rolę Sebastiana Wildera w musicalu La La Land. Warto zwrócić uwagę, że produkcja otrzymała przechylne recenzje krytyków i odniosła ogromny sukces. Otrzymała 6 Oscarów, 7 Złotych Globów i 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Zobacz także: Jak zmienił się Ryan Gosling na przestrzeni lat.

Kim jest żona Ryana Goslinga

Choć fanów aktora na pewno to nie zdziwi, jesteśmy pewni, że nie każdy wie, kim jest żona Ryana Goslinga. Aktor w 2011 roku związał się z Evą Mendes. Para ma dwie córki – Esmeraldę, która w tym roku skończy 7 lat oraz Amandę-Lee, która jest dwa lata młodsza od swojej siostry. Co ciekawsze, jedna z najgorętszych par Hollywood wzięła ślub w tajemnicy przed mediami, po pięciu latach związku, a następnie przez długi czas nie komentowała plotek, które piętrzyły się w mediach. Warto również zwrócić uwagę, że Eva jest 6 lat starsza od Ryana.

Eva Mendes

Eva, a dokładnie Eva de la Caridad Mendes to piękna amerykańska aktorka, która swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 1998 roku. Aktorka przez swoją kubańską urodę uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na całym świecie. Na swoim koncie ma wiele ról zarówno w filmach na wielkim ekranie, jak i w kilku serialach telewizyjnych.

Choć Eva i Rayan bardzo dbają o swoją prywatność, możecie znaleźć ich profile w sieci i choć trochę podglądnąć ich codzienność. Zobaczcie, kilka zdjęć Evy, które pochodzą z jej życia prywatnego.

Wiedzieliście, że Eva i Ryan są małżeństwem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry