Kim Kardashian i Kendall Jenner wyśmiane na rozdaniu Emmy!

24 września 2019
Przez: : al.sobieraj

Zapewne nie ma osoby, która nie kojarzyłaby show z rodziną Kim Kardashian w roli głównej. Wszystko w nim kręci się wokół luksusowego życia, hucznych imprez i dramatów. Nic zatem dziwnego, że gdy Kim powiedziała o swoim show, że nie jest reżyserowane, została niesamowicie wyśmiana przez publiczność!

Rozdanie nagród Emmy

W nocy z 22 na 23 września, w telewizji mogliśmy zobaczyć rozdanie telewizyjnych Oscarów, czyli nagród Emmy. Oczywiście, na tak hucznym wydarzeniu, nie mogło zabraknąć licznych niespodzianek! Serial “Fleabag” został wręcz obsypany statuetkami. Publiczność nagrodziła serial gromkimi brawami, jednak nie wszyscy doczekali się oklasków. Kiedy Kim Kardashian i Kendall Jenner weszły na scenę, zapewne spodziewały się pozytywnej reakcji ze strony publiczności. Ta jednak zareagowała wręcz przeciwnie.

Keeping Up with the Kardashians show

Kim Kardashian oraz Kendall Jenner to gwiazdy swojego rodzinnego show. Weszły na scenę w celu zapowiedzenia nagrody w kategorii najlepszego reality show, w którym głównym motywem jest rywalizacja między uczestnikami. Same doskonale wiedzą, jak to jest brać udział w takim programie. Zanim przystąpiły do ogłoszenia oficjalnych wyników, musiały przeczytać wstęp. Jednak nie spodziewały się, że wywoła on taką reakcję wśród publiczności. Osoba odpowiedzialna za tą krótką mowę najprawdopodobniej chciała im po prostu zrobić żart. Kim zaczęła swoją mowę słowami:

Nasza rodzina wie z pierwszej ręki, że naprawdę przekonująca telewizja pochodzi od prawdziwych ludzi będących po prostu sobą…

Na co Kendall Jenner jeszcze dodała:

opowiadając swoje historie, bez cenzury i bez scenariusza.

https://twitter.com/natashaaa__/status/1175961665222918145
https://www.instagram.com/p/B2URFA4jDqF/?utm_source=ig_web_copy_link

Po usłyszeniu tych słów, publiczność nie dała rady ukryć swoich emocji. Wszyscy wybuchnęli gromkim śmiechem. Kendall nawet nie zdążyła dokończyć swojej mowy. Z każdej strony sali było słychać salwy śmiechu. Zapewne część ludzi potraktowała to jako dobry żart. Gwiazdy nie dały wyprowadzić się z równowagi i postanowiły dokończyć swoje przemówienie. Z grobową miną przedstawiły prezentację nagrodzonych seriali. Po ich wystąpieniu na Twitterze od razu zrobiło się głośno. Rodzina Kardashianów kręci już bowiem 16 sezon swojego show. Wszystko jest warte grube pieniądze, dlatego też takie przedsięwzięcie ciężko zrobić bez dobrego scenariusza.
Wendy Williams, prezenterka, postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji i ją skomentowała:

Ludziom przykro, bo studiują aktorstwo, chcą zostać aktorami, zarabiać pieniądze, być sławni i żeby ktoś doceniał ich rzemiosło. I nagle pojawia się rodzina zwana Kardashianami i kradną całą sławę. Nie w złym, ale dobrym znaczeniu tego słowa. Myślę, że ludzie są po prostu zazdrośni. Dlatego się z nich śmieją

A co wy sądzicie o przemówieniu Kim Kardashian i Kendall Jenner? Czy gwiazdy powiedziały prawdę?

źródła zdjęć: Instagram, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej