Połącz się z nami

Kim Kardashian przyznała się do kradzieży! Zrobiła to dla siostry!

Z życia gwiazd

Kim Kardashian przyznała się do kradzieży! Zrobiła to dla siostry!

Kim Kardashian pokazała jak wiele jest w stanie zrobić dla swojej młodszej siostry Khloe. Jak wiemy, rodzina Kardashianów jest bardzo ze sobą zżyta, a ich życie możemy śledzić w reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Jednak takiego wyznanie na pewno nikt się nie spodziewał ze strony Kim!

Kim przyznała, że kilka lat temu razem ze swoją siostrą Khloe dopuściły się kradzieży! Celebrytka opowiedziała całe wydarzenie mediom, które od razu zostało szeroko skomentowane.

Podczas rodzinnego wyjazdu na Hawaje, Kim i Khloe wybrały się do sklepu francuskiego projektanta „Diora”. Jak się okazało, najprawdopodobniej pracownik sklepu na chwilę opuścił swoje stanowisko pracy, a siostry wykorzystały chwilę, kiedy nikt ich nie pilnował i zabrały jedną parę okularów sławnego projektanta. Jak powiedziała celebrytka, były to okulary, o których w tamtym momencie marzyła jej siostra Khloe. Na koniec dodała, że cała historia była bardzo zabawna.

„Byłyśmy na Hawajach i był tam sklep Christiana Diora i nikt tam nie pracował. To było dziwne, ale w tym sklepie było pusto. Khloe naprawdę chciała te okulary przeciwsłoneczne, więc wzięłam je i wyszłyśmy ze sklepu. To było takie zabawne. Myślę, że może pracownik poszedł do łazienki. Nie wiem, jak dokładnie było, ale historia była naprawdę zabawna”

View this post on Instagram

Kiki and Koko 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Cała historia wyszła na jaw przez to, że jakiś czas temu, Kim przy współpracy z Izraelską firmą „Carolina Lemke”, wypuściła na rynek własną linię okularów przeciwsłonecznych. I właśnie podczas promocji swojego produktu zdradziła, że wraz z siostrą okradły butik sławnego projektanta.

Dodała również, że skradzione okulary były tak piękne, że po prostu nie mogły się oprzeć i musiały zabrać je bez pytania. Powiedziała również, że do tej pory ma je w swojej garderobie. Najśmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że teraz obie mogłyby kupić sobie cały sklep „Diora”!

Spodziewaliście się takiego wybryku po sławnych siostrach?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry