Połącz się z nami

Kim Kardashian przyznała się do kradzieży! Zrobiła to dla siostry!

Kim Kardashian z siostrą Khloe.

Z życia gwiazd

Kim Kardashian przyznała się do kradzieży! Zrobiła to dla siostry!

Kim Kardashian pokazała, jak wiele jest w stanie zrobić dla swojej młodszej siostry Khloe. Jak wiemy rodzina Kardashianów jest bardzo ze sobą zżyta, a ich życie możemy śledzić w reality show Z kamerą u Kardashianów. Jednak takiego wyznanie na pewno nikt się nie spodziewał ze strony Kim!

Kim Kardashian dopuściła się kradzieży

Kim przyznała, że kilka lat temu razem ze swoją siostrą Khloe dopuściły się kradzieży! Celebrytka opowiedziała całe wydarzenie mediom, które od razu zostało szeroko skomentowane.

Zobacz także: Kim Kardashian z siostrą wyśmiane na gali Emmy…

Podczas rodzinnego wyjazdu na Hawaje, Kim i Khloe wybrały się do sklepu francuskiego projektanta Dior. Jak się okazało, najprawdopodobniej pracownik sklepu na chwilę opuścił swoje stanowisko pracy, a siostry wykorzystały chwilę, kiedy nikt ich nie pilnował i zabrały jedną parę okularów sławnego projektanta. Jak powiedziała celebrytka, były to okulary, o których w tamtym momencie marzyła jej siostra Khloe. Na koniec dodała, że cała historia była bardzo zabawna.

„Byłyśmy na Hawajach i był tam sklep Christiana Diora i nikt tam nie pracował. To było dziwne, ale w tym sklepie było pusto. Khloe naprawdę chciała te okulary przeciwsłoneczne, więc wzięłam je i wyszłyśmy ze sklepu. To było takie zabawne. Myślę, że może pracownik poszedł do łazienki. Nie wiem, jak dokładnie było, ale historia była naprawdę zabawna”

Własna linia okularów Kim Kardashian

Cała historia wyszła na jaw przez to, że jakiś czas temu, Kim przy współpracy z Izraelską firmą „Carolina Lemke”, wypuściła na rynek własną linię okularów przeciwsłonecznych. I właśnie podczas promocji swojego produktu zdradziła, że wraz z siostrą okradły butik sławnego projektanta.

Dodała również, że skradzione okulary były tak piękne, że po prostu nie mogły się oprzeć i musiały zabrać je bez pytania. Powiedziała również, że do tej pory ma je w swojej garderobie. Najśmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że teraz obie mogłyby kupić sobie cały sklep „Diora”!

Spodziewaliście się takiego wybryku po sławnych siostrach?

Źródło: Instagram Kim Kardashian

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry