Teddy’s Army: [wiek, kariera, Mam talent 15, Instagram]

17 maja 2024
Przez: : K.M.

Ich talent zachwyca! Grupa taneczna Teddy’s Army ma szanse na wygraną w wielkim finale piętnastej edycji programu „Mam talent”? Tego dowiemy się już niebawem, a teraz poznajcie szczegółowe informacje na ich temat.

Teddy’s Army: wiek

Zespół taneczny istnieje od roku, a jego założycielem jest niezwykły Adrian Miś. Tancerze pochodzą z różnych miejscowości, ale łączy ich jedno – miłość to tańca. Każdy tancerz sumiennie rozwijał swoje umiejętności od najmłodszych lat.

Teddy’s Army: kariera

W piętnastej edycji programu mogliśmy podziwiać występy wielu grup tanecznych, ale Teddy’s Armia zrobiła coś, czego jeszcze nikt inny nie zrobił w programie. To, co oni wykonali, nie da się po prostu opisać, cała choreografia i stroje inspirowane były znanym serialem „Wikingowie”. Po castingowym występie grupy, jurorzy nie ukrywali zdumienia:

„Dla mnie to było przede wszystkim zarąbiste widowisko, świetne show. Was się po prostu bardzo dobrze ogląda i ja jestem ciekawa więcej, co możecie nam pokazać. Bardzo dobra choreografia, świetna współpraca, energia. Widać, że się wszyscy lubicie” – powiedziała Julia Wieniawa

„Czułem, że gdzieś zabraliście mnie do głębin jakiegoś nieodkrytego, nowofundlandzkiego plemienia, które pokazuje mi swój pradawny rytuał kontaktu z dawno zmarłymi przodkami, takie miałem wizualizacje. Akurat to są moje klimaty, więc mnie się osobiście bardzo podobało. Im bardziej grobowo, tym bardziej wesoło” – podsumował występ Prokop

Podczas półfinałowych występów grupa taneczna zaprezentowała się równie wyjątkowo i zdobyła tzw. „dziką kartę”, a to oznacza, że będą walczyć o wygraną w wielkim finale!

Teddy’s Army: Mam talent 15

Program „Mam talent” od ponad 16 lat zapewnia nam wiele emocji i niezwykłe show. Do programu zgłaszają się osoby, które pragną zaprezentować swoje niezwykłe możliwości artystyczne, takie jak: taniec, gra na instrumentach, śpiew czy akrobacje. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 300 tysięcy złotych. W jury najnowszej edycji zobaczymy Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa i Julię Wieniawę, a jako prowadzących Agnieszkę Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego. Wielki finał 15. edycji programu odbędzie się 18 maja o godzinie 20:00 na antenie „TVN”.

Zobacz także: Informacje na temat Bartka Wasilewskiego, finalisty 15. edycji programu „Mam talent”

Teddy’s Army: Instagram

Zespół taneczny prowadzi swój profil na portalu „Instagram” pod nazwą „teddys__army”. Ilość ich folllowersów obecnie wynosi 1104.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej