Kim tak naprawdę jest nowa partnerka Antka Królikowskiego? Są różne wersje!

1 maja 2019
Przez: : M.J

Antek Królikowski całkiem niedawno opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją nową dziewczyną Kasią. Kim jest i czym się zajmuje piękna blondynka?

Antek Królikowski nie dawno zakończył swój związek z Julią Wieniawą. Para była jedną z bardziej lubianych w polskim show-biznesie. Najwidoczniej obydwoje spotkali się w złym dla siebie czasie, a ich drogi po niemal dwóch latach się rozeszły. Teraz media żyją ich nowymi sympatiami. Julka spotyka się z Baronem. Natomiast Antek całkiem niedawno pokazał się ze swoją nową ukochaną, którą zabrał na Festiwal Off Camera w Krakowie. Kim jest nowa sympatia Królikowskiego i czym się zajmuje? W mediach pojawiają się na ten temat sprzeczne informacje! Zobaczcie!

Kim jest partnerka Antka Królikowskiego?

Jak wiemy partnerka aktora nazywa się Kasia Dąbrowska i najwyraźniej nie ma parcia na sławę, ponieważ jej konto w social mediach jest oznaczone jako prywatne. Nie wiadomo o niej zbyt wiele, bo nie jest ona związana z show-biznesem, a Antek sam podkreślał na początku, że jego związek tym razem nie będzie tak medialny, jak było to w przypadku kiedy spotykał się z Wieniawą.

„Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek” – powiedział Antek w rozmowie z „Faktem”.

Jak możemy przeczytać na niektórych portalach Kasia z wykształcenia jest magistrem prawa i pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. A Antka poznała przez wspólnych znajomych.

Jeszcze inne donoszą, że dziewczyna jest młodsza od aktora o dekadę i marzy o karierze modelki, jednak w przeciwieństwie do byłych dziewczyn Antka, uważa, że wystawianie związku na świecznik, nie pomoże ich miłości i zamiast spędzać czas na ściankach i czerwonych dywanach, woli domowe zacisze.

Co o nowej dziewczynie Antka myślą internauci?

Kasia najwidoczniej spodobała się fanom aktora, bo w komentarzach w jej kierunku płyną same miłe słowa.

„Nareszcie normalna kobieta”,

„Śliczna dziewczyna, co najważniejsze naturalna i mam nadzieję, że będziecie razem bardzo szczęśliwi”,

„Bardzo fajnie się na was patrzy” – czytamy pod ich wspólnym zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/BuJrtFGnP4L/

Jak możemy zauważyć Królikowski do tej pory umawiał się wyłącznie z dziewczynami ze świata show-biznesu. Przed Julią Wieniawą spotykał się z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk czy Magdaleną Bieńkowską. Zapewne teraz ten związek jest dla niego nowością, ale mamy nadzieję, że para będzie ze sobą jak najdłużej i życzymy im wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Antek Królikowski pokazał ciało pokryte tatuażami!

Waszym zdaniem pasują do siebie?

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego / Fakt

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz