King Luxy: [Żywy Ken, wiek, kariera, Instagram]

6 czerwca 2022
Przez: : KS

King Luxy w sieci jest znany także jako Żywy Ken z Polski. Nie da się ukryć, że jego wygląd naprawdę robi wrażenie. Dzięki operacją plastycznym zmienia swoje ciało, a oprócz tego nie boi się eksperymentować z makijażem oraz wyróżniającymi się w tłumie perukami. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

King Luxy: kim jest?

Okazuje się, że tożsamość internetowego celebryty nie jest do końca jasna. W sieci możemy dotrzeć do dwóch wersji, jeśli chodzi o jego pokolenie. Mianowicie, niektóre źródła mówią, że urodził się w Arabii Saudyjskiej, inne natomiast, że w Polsce, a konkretnie Warszawie.

Nie do końca wiadomo również, ile lat ma instagramer. Prawdopodobnie na świat przyszedł w 1998 lub 2000 roku. Na co dzień natomiast, mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W sieci pojawiają się także informacje, że LuxyKing został aresztowany. Z jego słów wynika, że powodem zatrzymania był makijaż, co jest zakazane w Katarze.

King Luxy wiek
Kim jest King Luxy?

Zobacz także: Co wiemy o Rafale Zaorskim?

King Luxy: kariera

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy ingerencje w wygląd, nawet te mocne, stały się mniej zadziwiające, niż dotychczas. Luxy nie ukrywa, że jest ich zdecydowanym fanem. Między innymi, poddał się operacji plastycznej nosa, powiększył usta, a nawet pośladki.

Oprócz tego, na zdjęciach pojawia się w soczewkach kontaktowych, mocnym makijażu i kolorowych perukach. Ponadto, często pokazuje się w odważnych stylizacjach. Co ciekawe, w przeszłości instagramer miał próbować swoich sił w prowadzeniu bloga.

King Luxy: Instagram

Wszyscy zainteresowani Żywym Kenem mogą znaleźć więcej jego zdjęć na profil na Instagramie, który prowadzi. Jego nazwa to @luxyking, a śledzi go ponad 1,4 miliona użytkowników z całego świata.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej