Kinga Kaleta: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

12 stycznia 2022
Przez: : KS

Kinga Kaleta jest jedną z bohaterek programu Farma, który swoją premierę ma 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Produkcja cieszy się dużą popularnością w innych krajach i być może podbije także serca polskiej widowni. Sprawdźmy, co wiadomo o jego uczestniczce!

Kinga Kaleta: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się kilku podstawowych wiadomości na temat Kingi. Okazuje się, że kobieta ma 34 lata. Na co dzień mieszka w Łodzi, a z wykształcenia jest nauczycielką nauczania początkowego. Jednakże, na chwilę obecną pracuje jako wykładowca na uczelni wyższej. Z jej social mediów można wywnioskować, że szczególne miejsce w jej życiu zajmują najbliżsi. Na zdjęciach możemy zobaczyć między innymi jej mamę.

Co ciekawe, prócz studiów pedagogicznych ukończyła kilka innych kierunków. Wszystko dlatego, że uważa, iż dodatkowa wiedza przyda jej się w życiu i poszerzy jej horyzonty. Sam Kinga mówi o sobie, że jest prawdziwym wulkanem energii. Najchętniej wykorzystuje ją podróżując i uprawiając sporty ekstremalne. Skoki ze spadochronem i na bungee to jedne z jej ulubionych aktywności.

Kinia Kaleta Farma
Kinia Kaleta z programu Farma

Zobacz także: Co wiemy o Rafale Rzemeku z Farmy?

Kinga Kaleta: Farma

Kinia weźmie udział w pierwszej edycji programu Farma, który wszyscy zainteresowani będą mieli okazję oglądać już od 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że produkcja zapowiada się naprawdę interesująco.

Kinga nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką zwierząt. Niewątpliwie, kontakt z nimi będzie miała zapewniony także na tytułowej Farmie. Uczestnicy zamieszkają w wiejskich okolicznościach, gdzie będą musieli poradzić sobie z brakiem udogodnień, do których są przyzwyczajeni w mieście.

W roli prowadzących sprawdzą się Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska.

Kinga Kaleta: Instagram

Uczestniczka pierwszej edycji programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kinia_kaleta. Jesteśmy przekonani, że liczba jej obserwatorów szybko wzrośnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej