Kinga Kipigroch: [The Voice Kids 6, wiek, Instagram]

25 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Kinga jest jedną z finalistek 6 edycji The Voice Kids, która będzie walczyć o zwycięstwo w drużynie Tomsona i Barona. Kim jest, ile ma lat i co wiadomo o Kindze z The Voice Kids 6?

Kinga Kipigroch: wiek

Kinga z The Voice Kids 6 ma 12 lat i pochodzi Witkowic. Uczestniczka talent-show to radosna, uśmiechnięta i wrażliwa dziewczynka. Kinga zaczęła śpiewać już jako małe dziecko, ale od roku systematycznie uczęszcza na lekcje wokalne, aby doskonalić swój głos. W wolnym czasie pasjonuje się rysowaniem, jazdą na rowerze oraz rolkach, a także uwielbia czytać książki. W przyszłości marzy o tym, aby połączyć swoją pasję do muzyki ze zdobytymi kwalifikacjami medycznymi i zostać śpiewającym lekarzem.

The Voice Kids 6

W sobotę 29 kwietnia będzie miał miejsce finał 6 edycji The Voice Kids. Szanse na zwycięstwo będzie miało łącznie dziewięcioro młodych i zdolnych uczestników. Z drużyny Cleo w finale znaleźli się Miłosz Zarzeka, Pola Płowiak i Marysia Stachera, z drużyny Dawida Kwiatkowskiego o zwycięstwo walczyć będą Miłosz Skierski, Martyna Gąsak i Leon Olek. Poza Kingą Kipigroch w drużynie Tomsona i Barona znaleźli się także Ania Laskowska oraz Marcel Tułacz.

Kinga Kipigroch oczarowała jurorów już podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy zaśpiewała utwór Celine Dion “My Heart Will Go On” i wówczas odwróciła wszystkie trzy fotele. 12-latka swoją przygodę w The Voice Kids postanowiła kontynuować w drużynie Tomsona i Barona. Kinga świetnie poradziła sobie także podczas Bitew i Sing Off-ów i ostatecznie dostała się do finałowej trójki. Czy wygra? Przekonamy się, oglądając finał 6 edycji The Voice Kids.

Kinga Kipigroch: Instagram

Kinga z The Voice Kids 6 prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto 12-latki pod nazwą @kinga.kipigroch.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej