Marysia Stachera: [The Voice Kids 6, wiek, Instagram]

13 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Marysia Stachera została jedną z finalistek, który walczyć będzie o zwycięstwo w 6 edycji The Voice Kids w drużynie Cleo. Kim jest, ile ma lat i co wiadomo o Marysi z The Voice Kids?

Marysia Stachera: wiek

Marysia Stachera to uczestniczka 6. edycji programu The Voice Kids, która dostała się do finałowych odcinków. Marysia ma 14 lat i jest radosną oraz kreatywną nastolatką. Nie da się ukryć, że muzyka jest jej największą pasją i towarzyszy jej od kiedy pamięta. 14-latka na co dzień uczy się w szkole muzycznej w klasie wiolonczeli, a śpiewanie, gra na instrumentach i tworzenie swojej własnej muzyki jest czymś, co sprawia jej ogromną radość.

Poza muzyką, Marysia pasjonuje się również przyrodą i fotografią. Zawsze ma przy sobie aparat fotograficzny i uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Pomimo swojego młodego wieku, aktywnie działa na rzecz ochrony przyrody, pokazując, że jest zaangażowana w sprawy ekologiczne.

The Voice Kids 6

Najnowszy sezon programu The Voice Kids rozpoczął się 25 lutego na antenie TVP2. Widzowie ponownie na ekranach oglądać mogą w nim znane im doskonale z poprzednich edycji grono jurorów w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Już w pierwszych etapach castingów, którymi są Przesłuchania w Ciemno, wybierali do swoich drużyn utalentowanych i młodych wokalistów.

Po Przesłuchaniach w Ciemno, uczestnicy drużyn wszystkich trenerów rywalizują ze sobą w kolejnych etapach, takich jak Bitwy oraz Sing-offy. Tylko trójka najlepszych wokalistów z każdej drużyny awansuje do finału, co sprawia, że proces jest wyjątkowo emocjonując, a jak wiadomo, wszyscy młodzi uczestnicy marzą o tym, aby zdobyć tytuł The Voice Kids.

Marysia Stachera jest jedną z trzech finalistów w drużynie Cleo. Podczas Przesłuchań w Ciemno 14-latka zaśpiewała utwór „Take My Breath Away”, którym oczarowała jurorów i odwróciła wszystkie trzy fotele. Marysia zdecydowała, że do dalszego etapu The Voice Kids ruszy w drużynie Cleo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez THE VOICE KIDS (@thevoicekidstvp)

Zobacz także: Kim jest Poła Płowiak z The Voice Kids 6?

Marysia Stachera: Instagram

Marysia z The Voice Kids 6 prowadzi swój profil na Instagramie. Konto uczestniczki znaleźć można pod nazwą @marysiastachera.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej