Połącz się z nami

Kinga Rusin jest już po ślubie? Ktoś się wygadał!

News

Kinga Rusin jest już po ślubie? Ktoś się wygadał!

Kinga Rusin już po ślubie? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy po ostatnim odcinku „Dzień Dobry TVN”, w którym pewna polska piosenkarka zasiała ziarno niepewności.

Kinga Rusin ma dwie wspaniałe córki, które są owocem związku z Tomaszem Lisem, pracę i karierę oraz kochającego mężczyznę u boku, z którym jest związana od paru lat. Rusin konsekwentnie zaprzecza plotką o zbliżającym się jej ślubie z Markiem Kujawą. Jednak po porannym odcinku „Dzień Dobry TVN”, w którym jednym z gości była Edyta Górniak, wydarzyło się coś, co dało wszystkim do myślenia.

Edyta Górniak została zaproszona do „Dzień dobry TVN” i miała opowiedzieć o swoim udziale w programie „Agent”, w którym brała udział i sama dobrowolnie zrezygnowała z dalszej walki o wygraną już w drugim odcinku. Piosenkarka przyszła do studia w świetnym humorze. Podczas rozmowy odniosła się nawet do związku z Piotrem Kraśko, który współtowarzyszył Kindze Rusin jako prowadzący. Przypominamy, że Górniak i Kraśko byli przed laty parą. Podczas nagrania na żywo, mogliśmy zobaczyć, że konflikt pomiędzy paniami został zażegnany, a obydwie panie zbliżyły się do siebie na planie „Agenta” i wyjaśniły sobie wszystkie rzeczy, które je poróżniły. Kinga Rusin w żartobliwy sposób zareagowała na obecność Górniak w programie, która twierdziła, że nigdy się tu nie zjawi

„Edyta, mówiłaś, że już nigdy nie przyjdziesz do „Dzień Dobry TVN”…

Edyta Górniak nie czekała długo z odpowiedzią i skomentowała zaczepnie:

„A ty mówiłaś, że już nigdy nie wyjdziesz za mąż”

Rusin rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, a już tym bardziej mało kiedy możemy usłyszeć cokolwiek o jej partnerze życiowym Marku Kujawie.

Czyżby Edyta Górniak zdradziła tajemnicę dziennikarki i Rusin jednak zdecydowała się na ślub z dala od błysku fleszy?
Jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry