Połącz się z nami

Weronika Rosati odpowiedziała Kindze Rusin – sprawą zajmą się prawnicy!

Weronika Rosati odpowiada Kindze Rusin

Z życia gwiazd

Weronika Rosati odpowiedziała Kindze Rusin – sprawą zajmą się prawnicy!

Weronika Rosati postanowiła skontaktować się z prawnikami, którzy zajmą się sprawą wpisu Kingi Rusin. Głos zabrała również Karolina Korwin-Piotrowska oraz Paulina Młynarska. Musicie to zobaczyć!

Afterparty Kingi Rusin

Minął rok od słynnej imprezy Beyonce i Jeya-Z, w której udział wzięła Kinga Rusin. Dziennikarka po przyjęciu opublikowała zdjęcie z Adele, która przeszła ogromną metamorfozę. O poście Kingi rozpisywały się media z całego świata. Pojawiło się również wiele kontrowersji związanych z publikowaniem informacji poufnych. Do tych wydarzeń odniosła się Weronika Rosati, która podczas wywiadu dla Plejady mówiła o niepisanych zasadach panujących na amerykańskich imprezach branżowych.

„Jeśli jestem na imprezie, na której nie można robić zdjęć – to ich nie robię, a niektóre z nich byłyby naprawdę ciekawe. Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd” – powiedziała Weronika.

Na wywiad odpowiedziała sama Kinga Rusin, która wbiła aktorce szpilę:

„PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem.”

Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także: Kinga Rusin tłumaczy się ze zdjęcia z Adele

Weronika Rosati odpowiedziała Kindze

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Aktorka w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że sprawą wpisu Kingi zajmą się prawnicy, a sama nie ma czasu się tym zajmować, ponieważ przygotowuje się do międzynarodowej produkcji.

„Sprawę wpisu na Instagramie Kingi Rusin na mój temat przekazałam moim prawnikom i oni zdecydują, co dalej z tym zrobić. Ja obecnie nie mam czasu na dyskusje na takim poziomie, bo jestem zajęta próbami i przygotowaniami do nowej, międzynarodowej produkcji” – wyznała Rosati Pudelkowi.

Co więcej, w sieci pojawiły się również komentarze od Karoliny Korwin-Piotrowskiej oraz Pauliny Młynarskiej, które zostały udostępnione na Instagramie Weroniki:

Komentarz Pauliny Młynarskiej
Komentarz Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Co myślicie o tej sprawie?

źródło: pudelek.pl, Instagram Weronikarosati

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry