Połącz się z nami

Kinga Rusin załamała się zachowaniem ludzi. Co się stało?

prezenterka Kinga Rusin

Z życia gwiazd

Kinga Rusin załamała się zachowaniem ludzi. Co się stało?

Kinga Rusin załamała się widokiem jaki spotkała, gdy wyszła z domu. Prezenterka od lat walczy o ochronę środowiska, dlatego to co ujrzała wzbudziło wiele negatywnych emocji. Co dokładnie się stało?

Koronawirus w Polsce

Na samym początku warto wspomnieć o sytuacji w naszym kraju jak i na całym świecie. Rozprzestrzeniający się koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Obecnie odnotowano 2 404 249 zarażeń na całym świecie, z czego aż 165 234 to ofiary śmiertelne. W Polsce również nie jest kolorowo. Na ten moment potwierdzono obecność wirusa u 9 287 osób, a 360 z nich poniosło śmierć. Rząd chcąc zminimalizować ilość chorych wprowadził wiele restrykcji, zakazów oraz nakazów.

Kinga Rusin załamała się zachowaniem ludzi

Polski rząd chcąc walczyć z wirusem w pierwszej kolejności postanowił zamknąć szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe. Ponadto postanowiono zamknąć również granice naszego kraju dla cudzoziemców. Wstrzymano zagraniczny ruch lotniczy i kolejowy, a osoby wracające do kraju muszą odbyć 14-dniową kwarantannę. Zakazano również zgromadzeń powyżej 2 osób i graniczono przemieszczanie się bez uzasadnionej konieczności. Dodatkowo powinno się zachować co najmniej 2-metrowe odstępy między osobami. Wprowadzono obowiązek noszenia maseczek ochronnych, a w sklepach także rękawiczek.

Kinga Rusin jak wiadomo nie przebywa w zupełnej izolacji i uczęszcza do pracy. Regularnie pojawia się w programie Dzień Dobry TVN, który z powodu pandemii zmienił zasady działania.

Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności i inne ciekawe tematy. Zapraszamy” – zdradziła.

Kiedy prezenterka wyszła z domu spotkał ją bardzo niepokojący i przykry widok. Warto wspomnieć, że Kinga od lat walczy o ochronę środowiska, dlatego widok ten wzbudził w niej wiele negatywnych emocji.

Zobacz także: Kinga Rusin w stroju kąpielowym

We wszystkich sklepach obowiązuje nakaz noszenia rękawiczek. Niestety okazuje się, że wiele osób po skończonych zakupach nie wie co powinno się z nimi dalej robić. Miasto zostało zanieczyszczone woreczkami i rękawiczkami. Żeby tego mało, tuż obok znajduje się śmietnik…

Kinga Rusin o całej sytuacji poinformowała na swoim Instagramie.

Kinga Rusin pokazała ulice Warszawy
Kinga Rusin załamana zachowaniem ludzi

Trzeba przyznać, że to niesamowicie przykry widok. Dbając o higienę, nie można zapominać o dbaniu o środowisko!

źródło: Instagram Kingarusin

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry