Połącz się z nami

Kinga Sawczuk wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. Poznajecie?

Kinga Sawczuk przeszła metamorfozę

Moda i uroda

Kinga Sawczuk wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. Poznajecie?

Produkcja programu Taniec z Gwiazdami właśnie ogłosiła, że kolejną uczestniczką tanecznego show została Kinga Sawczuk. Młoda tiktokerka ma na swoim koncie liczne metamorfozy. W którym wydaniu podoba się Wam najbardziej?

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami

Już niebawem w jesiennej ramówce ponownie zawita na ekrany naszych telewizorów taneczne show. Stacja Polsat zdecydowała się na emisję kolejnej, 12. już edycji programu Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars. Po raz kolejny na parkiecie zobaczyć będziemy mogli znane gwiazdy polskiego show-biznesu, które pod okiem profesjonalnych tancerek oraz tancerzy będą uczyć się podstaw tańca.

Od pewnego czasu sukcesywnie dowiadujemy się, kto tym razem dostanie szanse wygrania Kryształowej Kuli oraz nagrody pieniężnej w wysokości 100. tys. złotych. Wśród osób, które z pewnością zmierza się na parkiecie są Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba i Denis Urubko. Dzisiaj na oficjalnym profilu programu Taniec z Gwiazdami potwierdzono, że kolejną gwiazdą, która weźmie udział w 12. edycji TzG, jest Kinga Sawczuk.

„Przyszedł czas na ujawnienie kolejnej gwiazdy 12. edycji @tanieczgwiazdami ⭐ Kinga Sawczuk, znana jako Kompleksiara to popularna w sieci blogerka. Codziennie miliony osób śledzą jej życie na Instagramie, TikToku oraz na Youtubie. @kingasawczuk zadebiutowała także na srebrnym ekranie w filmie „#Jestem M.Misfit”. Życzymy powodzenia na parkiecie naszego programu!” – czytamy na profilu TzG

Zobacz także: Kim jest Kinga Sawczuk?

Kinga Sawczuk przeszła ogromną metamorfozę

Nowa uczestniczka TzG jest jedną z najbardziej znanych tiktokerek, influencerek i youtuberek w Polsce. Mimo młodego wieku, gdyż ma dopiero 20 lat, prężnie działa w mediach społecznościowych pod pseudonimem Kompleksiara. Warto zaznaczyć, że profil Kingi na TikToku śledzi już ponad 5 mln osób, ale również Instagram Sawczuk wzbudza ogromne zainteresowanie internautów. To właśnie na nim znaleźć możemy stare zdjęcia Kompleksiary. Chociaż od pewnego czasu Kinga wierna jest jasnym blond włosom, fani z pewnością pamiętają ją także w innym wydaniu.

Zobaczcie, jak Kinga wyglądała w ciemnych włosach.

Który kolor fryzury Waszym zdaniem bardziej pasuje do Kompleksiary?

źródło: Instagram Taniec z Gwiazdami/Kinga Sawczuk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry