Połącz się z nami

Kinga z „40 kontra 20” jest w ciąży? Wybranka Kochanka zabrała głos w sprawie!

Kinga i Robert

Z życia gwiazd

Kinga z „40 kontra 20” jest w ciąży? Wybranka Kochanka zabrała głos w sprawie!

Kinga Zapadka zdobyła popularność dzięki udziałowi w randkowym programie 40 kontra 20, w którym znalazła miłość. Związała się z Robertem Kochankiem, z którym jest po dziś dzień. W sieci pojawiły się doniesienia o rzekomej ciąży Kingi. Jaka jest prawda?

Udział Kingi w 40 kontra 20

Randkowy program 40 kontra 20 zgromadził przed telewizorami masę Polaków, którzy ochoczo śledzili losy uczestników. Przypomnijmy, że głównymi bohaterami produkcji byli: 43-letni Robert Kochanek i 24-letni Bartosz Andrzejczak, o których serca starały się kobiety w różnym wieku. Celem reality show jest bowiem łamanie popularnych stereotypów związanych z różnicą wieku w związku.

Mężczyźni w finale dokonali ostatecznego wyboru. Bartek zdecydował się kontynuować znajomość z Patrycją, natomiast Robert dał szansę Kindze.

Zobacz także: Plany na przyszłość Kingi i Roberta

Trzeba przyznać, że relacja Kingi i Roberta w programie 40 kontra 20 była bardzo wyboista. Co więcej, Robert wyeliminował z programu Kingę, która ostatecznie powróciła. Miejsce ustąpiła jej inna uczestniczka show. Po czasie tancerz uwierzył w szczere zamiary Kingi i zdecydował się stworzyć z nią związek.

Kinga Zapadka jest w ciąży?

Relacja Kingi i Roberta niewątpliwie cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, na których oczach rodziło się ich uczucie. Zarówno Kinga jak i Robert aktywnie działają w mediach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas pojawiają się posty związane z ich życiem.

Kilka tygodni temu na InstaStory Kingi pojawiło się zdjęcie brzucha, a także dziecięcych bucików, co internauci zinterpretowali jako ciążę. Po czasie przypuszczenia te powróciły, a pewien internauta postanowić zapytać o szczegóły. Kinga nie omieszkała odpowiedzieć z ironią, że dziecko jest już w drodze, a ślub zaplanowany jest jeszcze przed porodem.

Kinga odpowiedziała na pytanie o ciąży i ślubie

Kibicujecie Kindze i Robertowi?

źródło: Instagram Kingi Zapadki

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry