Połącz się z nami

Kinga z „40 kontra 20” rozstała się z Robertem? Odpowiedziała zaniepokojonym fanom!

Robert i Kinga z 40 kontra 20

Z życia gwiazd

Kinga z „40 kontra 20” rozstała się z Robertem? Odpowiedziała zaniepokojonym fanom!

Od finału programu 40 kontra 20 minęło wiele tygodni, a w mediach społecznościowych Kingi i Roberta zrobiło się ciszej. Czyżby para się rozstała? Na spekulacje i pytania fanów zdecydowała się odpowiedzieć Kinia.

40 kontra 20

Randkowy program 40 kontra 20 w ekspresowym tempie skradł serca widzów, którzy po dziś dzień bacznie śledzą losy uczestników. Przypomnijmy, że celem produkcji jest zaprzeczenie popularnym stereotypom dotyczącym różnicy wieku w związku. Głównymi bohaterami pierwszej edycji programu był 43-letni Robert Kochanek i 24-letni Bartosz Andrzejczak, o których serca starały się kobiety w różnym wieku.

Mężczyźni w finale dokonali ostatecznego wyboru. Bartek zdecydował się kontynuować znajomość z Patrycją, natomiast Robert dał szansę Kindze.

Zobacz także: Linda podsumowała związek Kingi i Roberta!

Zobacz także: Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 szykują się na wielkie zmiany w ich życiu

Czy Kinga i Robert wciąż są razem?

Nie da się ukryć, że relacja Kingi i Roberta budziła największe emocje. Przypomnijmy, że 25-latka zaraz po wejściu do programu nie kryła swoich zamiarów. Serce Kingi ewidentnie biło mocniej, kiedy w pobliżu znajdował się Robert. Niemalże od początku dało się dostrzec między nimi chemię, jednak z czasem pojawiło się również mnóstwo wątpliwości. Zarówno widzowie jak i uczestniczki programu doszukiwały się w zachowaniu Kingi nieszczerości.

Liczne niedomówienia sprawiły, że Robert wyeliminował Kingę. Nieoczekiwanie Agata zdecydowała się dobrowolnie odejść z reality-show, tym samym oddając swoje miejsce Kindze. Czas pokazał, że decyzja ta odmieniła życie 25-latki, która zapewniała o szczerości swoich uczuć i zamiarów. Ostatecznie podczas finału Robert wybrał Kingę.

Po zakończeniu programu Kinga i Robert relacjonowali swój związek. Opowiedzieli również o swoich tajemniczych randkach oraz czasie spędzonym razem po wyłączeniu kamer. Z czasem jednak w mediach społecznościowych pary zrobiło się ciszej. Wielu fanów podejrzewało rozstanie.

Kinga w ostatnim czasie postanowiła rozwiać wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na masę pytań dotyczących związku z Robertem. Wyznała, że jeśli coś miałoby się zmienić w jej związku, poinformowałaby o tym.

„Właśnie wróciliśmy z randeczki i to że nie wstawiamy kilka dni czegoś razem nie oznacza zerwania, teraz i ja i on mamy dużo tematów jak i spędzamy czas razem to nie ma telefonu. Robert jest na to wyczulony i akurat te kwestię uważam za słuszną” – wyznała za pośrednictwem Instagrama Kinga.

Kinga o relacji z Robertem

Kibicujecie Kindze i Robertowi?

źródło: Instagram Roberta Kochanka / Kingi Zapadki

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry