Kinga Zapadka ostro o zakończonym związku z Kochankiem! Ma dowody na…

17 grudnia 2021
Przez: : MC

Kinga Zapadka zyskała popularność dzięki udziałowi w programie 40 kontra 20, w którym poznała swojego byłego partnera – Roberta Kochanka. Jak się okazuje, na temat rozstania zaczęły pojawiać się kolejne informacje. Kinga zabrała głos!

https://www.instagram.com/p/CW2rFBfsOD5/

40 kontra 20

Kilka miesięcy temu byliśmy świadkami zakończenia 1. edycji programu 40 kontra 20, który zgromadził przed telewizorami masę Polaków. Przypomnijmy, że głównymi bohaterami produkcji byli: 43-letni Robert Kochanek i 24-letni Bartosz Andrzejczak, o których serca starały się kobiety w różnym wieku. Celem reality show jest bowiem łamanie popularnych stereotypów związanych z różnicą wieku w związku.

Mężczyźni w finale dokonali ostatecznego wyboru. Bartek zdecydował się kontynuować znajomość z Patrycją, natomiast Robert dał szansę Kindze.

https://www.instagram.com/p/CVTDkzUoSI5/

Zobacz także: Kozaki w stylu Kingi Zapadki – idealny dodatek do stylizacji

Warto wspomnieć, że relacja Kingi i Roberta w programie 40 kontra 20 była bardzo wyboista. W jednym z odcinków Robert odesłał Kingę do domu, jednak dobrowolna rezygnacja innej uczestniczki sprawiła, że Kinga powróciła. Dopiero po tym incydencie, Zapadka zaczęła zbliżać się do głównego bohatera programu.

https://www.instagram.com/p/CUZmk69sGGk/

Kinga Zapadka odniosła się do słów Roberta

Po zakończeniu reality show Kinga i Robert ochoczo dzielili się swoją miłością w sieci, a liczne grono fanów kibicowało im. Zdawać się mogło, że ich relacja przetrwa wszystko, jednak prawda okazała się zupełnie inna. Zaledwie kilka tygodni temu Kinga poinformowała o rozstaniu, co zaskoczyło wielu.

Zobacz także: Oświadczenie Kingi Zapadki o rozstaniu z Robertem

W ostatnim czasie Robert umożliwił zadawanie pytań swoim odbiorcom. Nie zabrakło pytań o rozstanie z Kingą i tęsknotę, na co tancerz odpowiedział, że tęsknić nie można za osobą szczerą. Zasugerował tym samym, że jego była partnerka nie była szczera. Do tych słów postanowiła odnieść się Kinga, która poinformowała, że przez długi czas milczała, jednak gdy jej dobre serce będzie wciąż wykorzystywane, opublikuje odpowiednie screeny.

Czyżby były partner zaszedł za skórę Kindze?

Oświadczenie Kingi Zapadki
Kinga Zapadka zabrała głos w sprawie rozstania

Myślicie, że para wkrótce zdradzi kolejne szczegóły rozstania?

źródło: Instagram Kingi Zapadki / Roberta Kochanka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej