Połącz się z nami

Kinia z „Farmy” pokazała mamę – wyglądają jak siostry!

Kinia Kaleta

Rozrywka

Kinia z „Farmy” pokazała mamę – wyglądają jak siostry!

Kinia Kaleta, jedna z uczestniczek programu Farma opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z mamą! Widzicie podobieństwo?

View this post on Instagram

A post shared by Farma (@farmapolsat)

O czym jest Farma?

Farma to nowe reality-show, które już niebawem, bo 17 stycznia będzie mieć premierę w Polsacie. Produkcja jest odpowiednikiem norweskiego formaty, który doczekał się aż 22 sezonów. Czy Polska wersja również przypadnie widzom do gustu?

W programie udział bierze kilka osób, które będą musiały sprostać trudnym warunkom. Zamieszkają na wsi, gdzie nie będzie dostępu do prądu, Internetu czy bieżącej wody. Spędzą tam 6 tygodni, a do dyspozycji będą mieli jedynie owoce, warzywa, mąkę i konserwy. Czeka ich również ciężka praca oraz prawdziwa walka o przetrwanie.

Zobacz także: Uczestnicy w programie Farma

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie. Reality-show poprowadzą: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Kinia z Farmy pokazała mamę

Program Farma regularnie przedstawia kolejnych uczestników, a zainteresowaniem nowym formatem stale się zwiększa. Przypomnijmy, że jedną z bohaterek jest Kinia Kaleta, która jest nauczycielką i na co dzień pracuje na uczelni. Uwielbia podróże oraz sporty ekstremalne, takie jak skoki na bangee czy ze spadochronem.

„Z powodu nieustannej miłości do ludzi, umiejętności budowania relacji interpersonalnych, opartych na prawdziwym kontakcie, jest nieocenionym przyjacielem i duszą towarzystwa, która ożywi każde spotkanie 🏡🐮” – dowiadujemy się o Kini z oficjalnego profilu programu.

Kinia jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a w ostatnim czasie pochwaliła się imprezą urodzinową, która zorganizowała jej mama. W związku z tym postanowił opublikować z nią zdjęcie. Trzeba przyznać, że panie wyglądają jak siostry! Spójrzcie sami!

Kinga Kaleta z Farmy
Kinia z mamą

Widzicie podobieństwo? Planujecie oglądać nowy program Polsatu?

źródło: Instagram Farmy, Kini Kalety

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry