Kizo ponownie wystąpi na Fame MMA! Tym razem wygra?

3 grudnia 2020
Przez: : W.M.

Wojtek Gola pokazał zdjęcie w towarzystwie znanego muzyka, który już raz poległ w oktagonie. Kizo ponownie wystąpi na Fame MMA. Internauci nie ukrywają, że chętnie znów zobaczą go w akcji.

Patryk „Kizo” Woziński miał okazję zaprezentować się podczas Fame MMA 4, ale wówczas przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Marcinem „Mielonidasem” Makowskim.

Walki Fame MMA, w których udział biorą popularni celebryci, influencerzy, youtuberzy oraz osoby znane z szeroko pojętego show-biznesu, od lat robią wielką furorę i wzbudzają niemałe zainteresowanie. Warto zaznaczyć, że Ci, którzy decydują się walczyć w oktagonie, nie są na co dzień związani ze sztukami walki, dlatego tym bardziej widzów ciekawi, jak poradzą sobie podczas walk.

W Polsce pierwsza gala Fame MMA odbyła się w połowie 2018 roku. Od tego czasu minęły już dwa lata, a dokładnie 21 listopada miejsce miała 8. już edycja kontrowersyjnych walk, a w oktagonie widzowie zobaczyć mogli między innymi Marcina Najmana czy Zusje, a główną walką wieczoru było starcie Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela.

Kizo ponownie wystąpi na Fame MMA!

Patryk Woziński, który swoim fanom szerzej znany jako „Kizo”, od wielu lat tworzy rap, a na swoim koncie ma współpracę z wieloma znanymi muzykami między innymi Tymkiem, Borixonem czy Margaret.

Kizo był jednym z uczestników 4. gali Fame MMA, a jego przeciwnikiem był wówczas Marcin „Mielonidas” Makowski. Patryk Woziński ku ogromnemu rozczarowaniu swoich fanów przegrał przez TKO w trzeciej rundzie.

Jak się okazuje, już niedługo raper będzie mógł ponownie stoczyć walkę w oktagonie. Wojtek Gola opublikował właśnie na swoim Instagramie zdjęcie w towarzystwie Kizo, z którego wynika, iż muzyk będzie jednym z zawodników gali Fame MMA 9.

Wiadomo jest również, że podczas najbliższej gali o pas w kategorii 84 kg walczą będą Jakub KUBAŃCZYK Flas i Marcin Malczyński.

Z kim chcielibyście zobaczyć w oktagonie Kiza?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz